Pleskowicz & Partners Jan Pleskowicz

Białystok

Opinie o Pleskowicz & Partners Jan Pleskowicz

we

Solidna firma w zakresie świadczonych usług szkoleniowych. Dzięki szkoleniom prowadzonym przez P&P założyłam własną firmę. Właściciel firmy posiada szeroką wiedzę fachową.

jp

po pierwsze to nie spółka, po drugie nie rekrutowała i po trzecie umieszczenie jej w grupie pracodawców jest wyrazem złośliwości goworkowców. A firma ma się dobrze i świadczy usługi na wysokim poziomie.

Expert

Profesjonalizm w doradztwie i szkoleniach, wysoki poziom kompetencji. Miałem okazję uczestniczyć na szkoleniach prowadzonych przez P. [usunięte przez moderatora] Super kontakt, świetna komunikacja i wiele praktycznych doświadczeń i umiejętności przydatnych w pracy i w domu. polecam i pozdrawiam.

Zostaw opinię o Pleskowicz & Partners Jan Pleskowicz - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pleskowicz & Partners Jan Pleskowicz