Petra Consulting Sylwia Petryna

Wałbrzych

Petra Consulting Sylwia Petryna

Opinie o Petra Consulting Sylwia Petryna

WUP Slask

Opinie firma wystawia sama sobie. Nie ma to nic z rzeczywistoscia.

@WUP Slask 27.05.2018 00:36

Bzdura

Nie polecam

Bardzo wysokie wymagania Pani Sylwii za najniższą krajową. Obietnice nie pokrywają się z rzeczywistością. Na resztę spuścimy zasłonę milczenia. Pozdrawiam.

@Nie polecam 04.07.2018 07:37

Bzdura - nikt u nas nie pracuje za najniższą krajową - zwykłe oszczerstwo!!! Jedyna osoba, która około pół roku temu została zwolniona naraziła firmę na kilkutysięczne straty za swoją niekompetencję - na co mamy świadków - a i tak aby nie zamykać jej drogi nie wystawiliśmy jej negatywnej opinii. Proszę sprawdzać u źródła a nie pisać głupoty.

Maria

@MS, a możesz napisać jakieś konkrety? Dobrze byłoby, gdyby Twoja opinia była poparta jakimiś rzeczowymi argumentami. Czy ktoś z Was podjął niedawno pracę w Petra Consulting Sylwia Petryna? Może ktoś zechciałby napisać, jak wyglądała jego rozmowa rekrutacyjna?

@Maria 14.07.2018 22:00

MS nie może napisać konkretów bo pisze głupoty i kalumnie - sprawa została zgłoszona na prokuraturę i sprawdzają z jakiego adresu IP to wyszło. Z uwagi na podejrzenie kto to jest zostaną podjęte działania prawne.

MS

Jedyne pozytywne opinie ta firma wystawia sobie sama. Najgorsza instytucja pod słońcem z EGO rozbudowanym do granic zdrowego. Co do zasłony milczenia. Uważam że porządne badania psychiatryczne dużo by ukazały w kwestii zachowań. ABSOLUTNIE NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Maria

@Nie polecam, a pracujesz aktualnie w Petra Consulting Sylwia Petryna? Jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca? Czy firma Petra Consulting Sylwia Petryna prowadzi aktualnie jakieś ciekawe rekrutacje?

Maria

@madzia, piszesz, że firma jest przyjazna kobietom, mogłabyś rozwinąć tą myśl? Byłoby to pomocne dla innych pań. @WUP Slask, na forum obowiązuje anonimowość i nie mamy możliwości sprawdzenia autentyczności każdego wpisu. Jeśli masz inną opinię o firmie zapraszam Cię do zamieszczenia swojego zdania!

Czy ktoś z pracowników chciałby wypowiedzieć się na forum o Petra Consulting Sylwia Petryna w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Opinie pracowników związane z pracą w Petra Consulting Sylwia Petryna okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Katarzyna

Profesjonalne szkolenia. Naprawdę polecam - warte każdej złotówki!

Basia

Bardzo duża skuteczność w pozyskiwaniu funduszy - 100% naszych wniosków dostało dofinansowanie.

Anna

Rewaluacyjne szkolenia menadżerskie - dawno nie byłam na tak dobrze prowadzonym warsztacie. 6+

agata

Wymagający pracodawca - ale naprawdę przygotowuje do pracy. Dużo nauki i brak NUDY!!!! Polecam praktyki zawodowe dla studentów!!!!

madzia

Super firma - przyjazna kobietom!

Zostaw opinię o Petra Consulting Sylwia Petryna - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Petra Consulting Sylwia Petryna