Master Biznes Centrum Kształcenia Personalnego

Jelenia góra

Opinie o Master Biznes Centrum Kształcenia Personalnego

Doradca Podatkowy

Zgadzam się z opinią powyżej. Naprawdę solidna firma. Jest jedna rzecz, która bardzo mi się podoba. Po wystawieniu ocen przez uczestników szkolenia, są one omawiane z trenerem. Jest to bardzo dobry zwyczaj.

Trener

Pracuję w tej firmie jako trener. Firma ma duże wymagania; muszę zawsze bardzo solidnie przygotować się do każdego szkolenia. Za to są bardzo wysokie stawki i jasno postawiony cel - zadowolenie uczestników szkolenia. Dla kogoś kto lubi się rozwijać i nie boi się pracy firma godna polecenia. Firma specjalizuje się w szkoleniach wyjazdowych, ale nie ma z tym najmniejszych problemów. Zawsze rezerwują nocleg dzień wcześniej i jeden dzień po szkoleniu, także mogę wypocząć. Z tymi noclegami w innych firmach toi różnie bywa. czasami gonią człowieka po całej Polsce bez wypoczynku i jak wtedy mam prowadzić warsztaty ? Jak będziecie kiedyś aplikować do firmy szkoleniowej, która organizuje szkolenia wyjazdowe zwróćcie na to uwagę. Zdarzało mi się w niektórych firmach jechać przez kilka dobrych godzin i od razu prowadzić warsztaty. A jakbym chciał wypocząć , to owszem, ale za nocleg to musiałem zapłacić z własnej kieszeni.

Zostaw opinię o Master Biznes Centrum Kształcenia Personalnego - Jelenia góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Master Biznes Centrum Kształcenia Personalnego