Opinie o Master Biznes Centrum Kształcenia Personalnego Sławomir Bargiel w Jelenia Góra

Doradca Podatkowy Nowy wpis

Zgadzam się z opinią powyżej. Naprawdę solidna firma. Jest jedna rzecz, która bardzo mi się podoba. Po wystawieniu ocen przez uczestników szkolenia, są one omawiane z trenerem. Jest to bardzo dobry zwyczaj.

Trener

Pracuję w tej firmie jako trener. Firma ma duże wymagania; muszę zawsze bardzo solidnie przygotować się do każdego szkolenia. Za to są bardzo wysokie stawki i jasno postawiony cel - zadowolenie uczestników szkolenia. Dla kogoś kto lubi się rozwijać i nie boi się pracy firma godna polecenia. Firma specjalizuje się w szkoleniach wyjazdowych, ale nie ma z tym najmniejszych problemów. Zawsze rezerwują nocleg dzień wcześniej i jeden dzień po szkoleniu, także mogę wypocząć. Z tymi noclegami w innych firmach toi różnie bywa. czasami gonią człowieka po całej Polsce bez wypoczynku i jak wtedy mam prowadzić warsztaty ? Jak będziecie kiedyś aplikować do firmy szkoleniowej, która organizuje szkolenia wyjazdowe zwróćcie na to uwagę. Zdarzało mi się w niektórych firmach jechać przez kilka dobrych godzin i od razu prowadzić warsztaty. A jakbym chciał wypocząć , to owszem, ale za nocleg to musiałem zapłacić z własnej kieszeni.

Zostaw merytoryczną opinię o Master Biznes Centrum Kształcenia Personalnego Sławomir Bargiel - Jelenia Góra

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Master Biznes Centrum Kształcenia Personalnego Sławomir Bargiel
0/5 Na podstawie 0 ocen.