Golik Irena Księgarnia

Dzierżoniów

Opinie o Golik Irena Księgarnia

Irena

anonim - 2011-11-23 00:53:16 niestety nie zostały mi przyjęte książki ponieważ się pomyliłem i kupiłem nie takie jak chciałem. Pan właściciel stwierdził że nie będzie zwracał pieniędzy bo on na tym traci i nie przyjął mi książek na koszt 80zł.A muszę zaznaczyć że kupowałem książki za 1000 zl . nie polecam i uważajcie na takie zakupyKlient kupuje w czasie wakacji podręczniki wg wykazu, który przekazała mu szkoła. Po czym przychodzi w październiku chcąc zwrócić kilka podręczników ponieważ nauczyciel zmienił zdanie i zażyczył innych. Nikt w tym przypadku nie ma pretensji do szkoły, tylko winien jest księgarz. Hurtownie nie przyjmują zwrotów podręczników. Zmiana przez szkołę podręcznika to nie zwrot jednego egzemplarza od jednego klienta, tylko kilkunastu egzemplarzy. Dlaczego Rodzice nie potrafią wyegzekwować od szkoły, że skoro zakupili dany podręcznik (wg przekazanego wykazu) to z niego winien nauczyciel uczyć! Pozdrawiam

Zostaw opinię o Golik Irena Księgarnia - Dzierżoniów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Golik Irena Księgarnia