Zespół Inicjatyw Edukacyjnych Abor Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Zespół Inicjatyw Edukacyjnych Abor Sp. z o.o.

Piotrek

Niedawno ukazało się ogłoszenie dotyczące pracy jako nauczyciel informatyki, a także innych przedmiotów. W poprzednich latach także rekrutowano np. na nauczyciela informatyki. Istnieje - w moim odczuciu - duża rotacja kadr. Ponieważ dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach pojechałem na rekrutację dot. nauczyciela matematyki (posiadam niezbędne kwalifikacje i bogate doświadczenie zawodowe). W pierwszych słowach dowiedziałem się, że stawka za godzinę wynosi mniej niż (student bierze za godzinę korepetycji (o nauczycielach nie wspominając). Najgorszy jest brak powiązania stawki godzinowej z efektami pracy (mierzonymi np. ekonomiczną wartością dodaną, ale to norma w polskiej edukacji). Generalnie wydałem na darmo pieniądze na dojazd przekraczające stawkę godzinową (ponad 30 kn). Studia pięcioletnie, trzy semestry pedagogiki i kolejne matematyki - nie ma się co dziwić, że jest rotacja. Jeśli ktoś z Państwa ma podobne doświadczenia, to proszę o wpisy. Chciałoby się skonkludować "jak płaca, taka praca". Nie ma co później oczekiwać cudów i wysokiego miejsca w rankingu zdawalności

Twoja wiedza kształtuje rynek pracy. Opowiedz innym o firmie Zespół Inicjatyw Edukacyjnych Abor Sp. z o.o. na naszym forum.

Zostaw opinię o Zespół Inicjatyw Edukacyjnych Abor Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zespół Inicjatyw Edukacyjnych Abor Sp. z o.o.