Wilczek Jolanta Studium Języka Angielskiego

Bydgoszcz

Opinie o Wilczek Jolanta Studium Języka Angielskiego

Rafał

Nauka u Pani Jolanty nie należy do najłatwiejszej, ale ak najbardziej polecam każdej osobie, która chce się nauczyć języka angielskiego. Wymagania stawiane na zajęciach mają przełożenie na umiejętności, a zajęcia na różnych stopniach zaawansowania aż do poziomu CPE. Sam dzięki pomocy pani Wilczek zdałem FCE oraz CAE, które przy dzisiejszym poszukiwaniu dobrej pracy okazało się niezbędne. Po 5 latach nauki u Pani Joli, mogę śmiało powiedzieć, że było warto i bardzo jestem jej wdzięczny za cierpliwość do mojej osoby. Polecam!

smutny człowiek

Dzisiaj pani wilczek wyrzuciła mnie ze swoich zajęć. Nie wiem czy słusznie, bo jak zwykle poszło o jakąś bzdurę, ale jestem jej wdzięczna za ten rok nauki, w którym nauczyłam się więcej niż przez 5 lat nauki innymi metodami.

Nick

To ja tylko dodam, że u P. Wilczek uczyłem się przez 10 lat i tylko emigracja przerwała naszą współpracę. Przez ten czas zdałem maturę rozszerzoną (STARĄ!) na 100%, zdobyłem FCE i CAE, i przekonałem się, że nawet osoba tak oporna na wiedzę językową jak ja może opanować angielski na tyle, by studiować w nim medycynę. Polecam na 100%!

Matka

W świecie rozpieszczanych dzieci i rodziców, którzy wolą nakrzyczeć na nauczyciela na wywiadówce - niż porozmawiać z nauczycielem o problemach dziecka - Pani Wilczek jest osobą, która potrafi zmotywować zarówno dziecko jak i jego matkę do uczenia się drugiego języka. Pani Jolanta "wychowała" już językowo dwójkę moich chłopców, z których jeden znalazł pracę zagranicą, gdzie język angielski stał się jego drugim językiem. Nadopiekuńczym rodzicom "nowego pokolenia" mogą nie odpowiadać metody i chęci Pani Wilczek, która całe serce wkłada w nauczanie dzieci nie tylko w czasie zajęć, ale również lata po. Jak co roku - wyślę kartkę z podziękowaniem.

ja nie mam dobrego zdania na temat zajęć prowadzonych przez tą panią. Bardzo stresujące zajęcia, krzyczy na inne młodsze dzieci, które sobie np nie radzą z nauką a uczą się. Faworyzuje tylko tych lepszych i bierze sporą kasę. Ja nie polecam gorzej niż na egzaminie.

citizen
@admin 13.10.2014 15:22

A ja wręcz przeciwnie jestem bardzo zadowolony i ze sposobu prowadzenia i z wysokich wymagań.Myślę, że Twój wpis jest wynikiem kompleksów i braku umiejętności uczenia się. Mimo wszystko życzę powodzenia i płynnego posługiwania się językiem, który dzięki Pani Wilczek stał mi się bardzo przyjazny.

Zostaw opinię o Wilczek Jolanta Studium Języka Angielskiego - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wilczek Jolanta Studium Języka Angielskiego