Kursy Języka Angielskiego Igma

Łódź

Opinie o Kursy Języka Angielskiego Igma

Jolka

Skąd oni wzięli takich fajnych lektorów?

Anglolik.

Jest ciężki ale skuteczny.

Kasia

Angielski dzięki szkole Igma juz przestal być dla mnie katorgą. Coraz lepiej mi idzie, a lektor jest bardzo wyrozumiały i dopinguje do nauki.

Magda

Uczęszczam tu na kurs języka angielskiego i widzę, że nauka przynosi korzyści. Moja znajomość angielskiego stała sie lepsza i przełamałąm bariery w mówieniu. olecam

Sabina

Super kurs, lektorzy sprawiają, że chodzę na niego bez stresu. Wymagający, ale sympatyczni. Kładą nacisk na mówienie i to jest ich największy plus

Anna

małe grupy, innowacyjne metody nauczania. polecam

Zostaw opinię o Kursy Języka Angielskiego Igma - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kursy Języka Angielskiego Igma