Kursy Języka Angielskiego Igma

Łódź

Kursy Języka Angielskiego Igma

Opinie o Kursy Języka Angielskiego Igma

Stefan

Opinie kursantów Kursy Języka Angielskiego Igma, które były zamieszczone już niemal trzy lata temu, są bardzo pozytywne. Czy tak samo pozytywnie pracownicy tej instytucji oceniają warunki zatrudniania? Czy szkoła ta prowadzi obecnie rekrutacje? Na jaką atmosferę, towarzyszącą pracy można liczyć w tym miejscu? Czy chcielibyście podzielić się z nami innymi istotnymi szczegółami? Zachęcam do dzielenia się swoimi uwagami.

Czy są jakieś zmiany w Kursy Języka Angielskiego Igma? Czy można liczyć na elastyczne godziny pracy? To istotne informacje dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Jolka

Skąd oni wzięli takich fajnych lektorów?

Anglolik.

Jest ciężki ale skuteczny.

Kasia

Angielski dzięki szkole Igma juz przestal być dla mnie katorgą. Coraz lepiej mi idzie, a lektor jest bardzo wyrozumiały i dopinguje do nauki.

Magda

Uczęszczam tu na kurs języka angielskiego i widzę, że nauka przynosi korzyści. Moja znajomość angielskiego stała sie lepsza i przełamałąm bariery w mówieniu. olecam

Sabina

Super kurs, lektorzy sprawiają, że chodzę na niego bez stresu. Wymagający, ale sympatyczni. Kładą nacisk na mówienie i to jest ich największy plus

Anna

małe grupy, innowacyjne metody nauczania. polecam

Zostaw opinię o Kursy Języka Angielskiego Igma - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kursy Języka Angielskiego Igma