Nauka Języka Angielskiego Dorota Monczyn

Świebodzin

Opinie o Nauka Języka Angielskiego Dorota Monczyn

Inga

Z Panią Dorotą prowadze nauka języka angielskiego przez internet od ponad roku, zaczynałam lekcje gdzie ledwo coś rozumiałam a w tym momencie poprzez ćwiczenia słówek, gramatyki oraz intensywne konwersacje mogę się posługiwać angielskim na poziomie komunikatywnym. Nauczyciel ten posiada nie tuzinkowe podejście do ucznia nawet tego najbardziej oporniejszego :) http://yosoymorena.pl/zalety-nauki-jezyka-obcego-poprzez-skype

Michał

Pani Dorota jest wspaniałym nauczycielem języka angielskiego, najlepszym jakiego kiedykolwiek miałam, przedstawiam tą osobę jako wysoce profesjonalną i z pasją podchodzącą do wykonywanego zawodu. Zajęcia prowadzone są w sposób bezstresowy, komunikatywny, wesoły, z pełnym zaangażowaniem i maksymalnym wykorzystaniem zaplanowanego czasu. Na jej zajęciach nie można się nudzić, każda lekcja wygląda inaczej, poprzez wprowadzanie różnorodnych zadań uczymy się szybciej i bardziej efektywnie. Serdecznie polecam!

Zostaw opinię o Nauka Języka Angielskiego Dorota Monczyn - Świebodzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nauka Języka Angielskiego Dorota Monczyn