London School Małgorzata Pokora

Adres: Poprzeczna 16, 99-200 Poddębice

NIP: 7321893235 REGON: 100412478

London School Małgorzata Pokora

Opinie o London School Małgorzata Pokora

Dobrze pracuje Ci się w firmie London School Małgorzata Pokora czy masz jakieś zastrzeżenia? Podziel się z nami Twoją opinią!

Zostaw opinię o London School Małgorzata Pokora - Poddębice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie London School Małgorzata Pokora