Euro-Kadra Agnieszka Fattori-Wereszczyńska

Wrocław

Opinie o Euro-Kadra Agnieszka Fattori-Wereszczyńska

kolo

czy wy wiecie co sie dzieje w agencji w bloniu w ktorej PANUJE Pan Pawel K to jstna porazka oszukuje ludzi na zwolnieniach klamie nie odbiera telefonow od ludzi wymaga a niczego nie daje w zamian oszukuje tez ukraine i ludzi pracujacych w dhl w sochaczewie

Ktoś

Absolutnie nie polecam! Robią ludzi w balona, zaniżają stawki, obiecują nie wiadomo co. Pensję nie są na czas; musiałam się prosić aby dostać wypłatę mimo to, że termin minął 1,5 tygodnia wcześniej. Jedna wielka tragedia. Banda oszustów....

Ta firma to porażka byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i obiecują a nawet oferują pracę od zaraz i co się okazuje że trzeba czekać na telefon i czeka się na odpowiedz niedoczekanie i jeszcze na dodatek zbieraja sobie ludzi a potem wybierają . Nie polecam tej firmy :(

NO NAME:)

Wszyskim zainteresowany współpracą z Euro Kadra nie polecam warunki umowy mierne stawki zaniżone.

Szymon

Najgorsza kadra . Obiecują niewiadomo jakie pieniądze , a jak przychodzi koniec miesiąca to dostajemy inne stawki . (usunięte przez administratora)Nie polecam.

jurek

W obecnej chwili najgorszy pracodawca na rynku pracy. zatrudniają wszystkich jak popadnie prosto z ulicy nie pytając o kwalifikacje. Obiecują nie wiadomo jakie pieniądze, człowiek podpisuje umowę, a fakt jest taki ze siedzi w domu, bo pracy nie ma, a na koniec jeszcze dostaje kare za rzekome niestawianie się do pracy i rozwiązanie umowy.(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Euro-Kadra Agnieszka Fattori-Wereszczyńska - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro-Kadra Agnieszka Fattori-Wereszczyńska