Łódź

Opinie o Uniwersytet Łódzki Wydział Nauk Geograficznych Instytut Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Organizac

izis

Ta jasne! To po co ciągle poszukują nowych pracowników! Ogłoszenia cały czas ie ukazują. Gdyby było tak wspaniale to ludzie by tam pracowali długo! Ile ci zapłacili za te wypociny.

Zostaw opinię o Uniwersytet Łódzki Wydział Nauk Geograficznych Instytut Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Organizac - Łódź

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uniwersytet Łódzki Wydział Nauk Geograficznych Instytut Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Organizac