Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej

Sierpc

Opinie o Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej

lollipop

dyrekcja na poziomie ćwierćinteligenta (komuna, komuna, komuna...) - młode siksy więcej wiedzą i znajdują niż dyrekcja. Biblioteka jest OK, ale zarządzanie tym interesem jest do bani

gug
@lollipop 04.11.2011 03:43

Na szczęście ty już w tej bibliotece nie pracujesz i jedyne co ci zostało to wypisywanie o niej tak dennych i nieprawdziwych komentarzy. A dla właścicieli tej strony uwaga - ośmieszacie się dając możliwość wypisywania paszkwili, które potem wiszą w internecie, obrażają i psują dobrą opinię niewinnych ludzi

Zostaw opinię o Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej - Sierpc

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej