Lublin

Opinie o Dakol Sp. z o.o. Hurtownia Motoryzacyjna Zakład Handlowo-Usługowo-Produkcyjny Filia

trans

Albo ten kierownik to ono nie wiadomo transformation;-)

gigo

emilia???? pracował????? slyszalem???? chyba jakis kierownik zapomnial ze wpisal imie zenskie i poszedl z polotem

Zostaw opinię o Dakol Sp. z o.o. Hurtownia Motoryzacyjna Zakład Handlowo-Usługowo-Produkcyjny Filia - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dakol Sp. z o.o. Hurtownia Motoryzacyjna Zakład Handlowo-Usługowo-Produkcyjny Filia