Tompis Tomasz Piskor

Lublin

Opinie o Tompis Tomasz Piskor

brak fachowej naprawy,samochód oddany po naprawie z usterkami szef cham i brak kultury osobistej z pretensjami do klienta za źle wykonaną prace swoich mechaników nie liczy się jak usługa wykonana tylko tylko pieniądze za żle wykonana usługę nie polecam

scenic

Jest to firma które jedno naprawi a drugie zepsuje, w moim przypadku naprawa rozrusznika kosztowała 650 zł, gdzie musiałem kupić nowy akumulator a właściciel nie poczuwał się do winy i był ordynarny widział również ,że mechanik zrobił zwarcie i był pijany, nie znając się na rzeczy. Takich to mamy teraz naciągaczy jak niby firma TomPis.

Zostaw opinię o Tompis Tomasz Piskor - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tompis Tomasz Piskor