Opinie o uslugi transportowe roboty ziemne Pietrzak Zbigniew w Iłów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie uslugi transportowe roboty ziemne Pietrzak Zbigniew. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie uslugi transportowe roboty ziemne Pietrzak Zbigniew o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o uslugi transportowe roboty ziemne Pietrzak Zbigniew w Iłów

Włodzimierz.G Nowy wpis

Totalna (usunięte przez administratora)

Magda Nowy wpis

Czy to profesjonalna firma transportowa ? Jaki macie socjal pracowniczy ?

Michał Nowy wpis

Witam, może ktoś przybliżyć mi obecną sytuację w firmie Uslugi transportowe roboty ziemne Pietrzak Zbigniew?

gra....k Nowy wpis

Bardzo nerwowa współpraca z szefem firmy. Nie wiem dlaczego, ale uważa że wszystko i wszyscy powinni działać tylko na jego zysk, nie liczy się ze swoimi pracownikami jak i firmami w których współpracuje. Próbuje złapać kilka robót naraz, co w konsekwencji skutkuje nie podstawieniem odpowiedniego taboru do ani jednego zamawiającego i partaczy przez to robotę u wszystkich. Nie polecam.

darek

praca na zestawach samowyladowczych w sezonie mordercza .Pracujemy ile sie da czyli do 100 godzin tygodniowo .czasami zdarzaja sie maratony po 35 45 godzin non stop .Szef bardzo nerwowy obeligi skierowane do kazdego pracownika zero szacunku . A co ladunkow wozimy po 35-40 ton. Po sezonie czyli od listopada do kwietnia nedza wyplaty po 100zl tygodniowo

Zostaw merytoryczną opinię o uslugi transportowe roboty ziemne Pietrzak Zbigniew - Iłów

uslugi transportowe roboty ziemne Pietrzak Zbigniew