Tatarczuk Łukasz Przewozy Krajowe i Międzynarodowe

Wojcieszów

Opinie o Tatarczuk Łukasz Przewozy Krajowe i Międzynarodowe

Sandra

Polecam wszystkim tego przewoźnika, jak dotąd bez żadnych problemów korzystamy z usług Pana Łukasza

damian

Podobno również za kradzież wylecialo ostatnio z roboty jakiś dwóch typa i będą mieli nie długo sprawę w sądzie o odszkodowanie. Znam Łukasza długo i wiem że powód musiał być konkretny bo mało który pracodawca ma tyle cierpliwości co on.

damian

Polecam pracodawcę, wymagający ale uczciwy. Trzy lata pracowałem i nie było na co narzekać. Auta nowe i na bieżąco serwisowane w Mercedesie. Wypłata terminowo. Za kradzież wylatuje się od razu z dyscyplinarką jak Krzysztof Chojnacki piszący powyższą opinię. Ja polecam.

k.ch

oszust,złodziej,ham,to slowe ktore cisna sie na mysl o Lukaszu tatarczuku,pracowalem u niego, składki zus i podatki odlicza pracownikowi z pensji ,co powinien placic sam... pracownicy pracuja za 8 zl brutto/godz i 9 groszy za kilometr.... masakra gosciu nie ma szacunku do pracownikow i klientów, auta ktore wożą ludzi nie sprawne technicznie,przeglady robione po znajomosci, nacinane opony, odkrecajace sie koła lub całkiem odpadajace.... jezeli cenisz swoje zycie oraz innych ludzi omijaj szerokim łukiem tego oszusta

Zostaw opinię o Tatarczuk Łukasz Przewozy Krajowe i Międzynarodowe - Wojcieszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tatarczuk Łukasz Przewozy Krajowe i Międzynarodowe