Lembus Usługi Transportowe Józef Lemieszek

Sobolew

Opinie o Lembus Usługi Transportowe Józef Lemieszek

bombel 102

jeździłem z p. Józefem na wycieczki w turystykę tymi jego ładnymi autobusami więcej on kierował żeby nie dać zarobić gówno by spod siebie zje a ci nie da cwaniak jeden co z tego że ma takie ładne autobusy!!!! nikt nie chce z nim jeździć to szuka frajerów....aby za 50 zł pojechał na tydz czasu hahhaha

papik1232

monis93 - 2012-07-16 17:07:11 byłem z nimi we włoszech atmosfera super autobus tez bardzo fajny no i baaaaardzoooo fajni, śmieszni i sympatyczni kierowcy których mieliśmy przyjemność poznać to [usunięte przez moderatora]:) Pozdrawiamfirma jak firma ;p byliśmy na dwóch kursach;p tzn kierowcy kulturalni i ładnie ubrani w krawatach i ogarnięci, autokary też spoko ale to chyba jest już standard na autobusach w turystyce zagranicznej więc nie będziemy tu wymyślać nie wiadomo czego ;] Ogólnie podsumowując jestem za;p

monis93

LEMBUS
@monis93 16.07.2012 17:07

Przyznawać się który to napisał? :D

Zostaw opinię o Lembus Usługi Transportowe Józef Lemieszek - Sobolew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lembus Usługi Transportowe Józef Lemieszek