Opinie o Gom Owczarek sp.j. w Gomunice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gom Owczarek sp.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Gom Owczarek sp.j. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gom Owczarek sp.j. w Gomunice

Mirka Nowy wpis

Wiem z neta, że szukają etraz ekspedientki do cukierni w Piotrkowie Trybunalskim, niestety nie podali tam stawki. Czytam za to w komentarzach, że lata temu oferowana była minimalna krajowa, a nawet poniżej tego. Ten poziom wynagrodzeń się podniósł od tego czasu? Liczę na informacje, bo w ogłoszeniu jest jedynie informacja o umowie o pracę...

Cudzoziemiec Nowy wpis

Opryskliwa i niemila obsluga -chciano bardzo sprytnie nas okrasc na 50 zl w Piotrkowie Tryb

Mnie zainteresowało to, że jak była tu rekrutacja na stanowisko piekarza cukiernika, to na liście z dodatkami pracodawca oferuje zakwaterowanie. Ciekawe, ale jak takie mieszkanie wygląda, to jest jakaś kawalerka, czy pokój w większym mieszkaniu/domu?? Chętnie dowiem się jakie są warunki, czyli np. jakie jest wyposażenie.

Klientka Nowy wpis

Małe sprostowanie opinii niżej. Tyczy się cukierni w Piotrkowie Tryb. Ale znajoma o której pisałam pracowała w Gomunichach więc okazuje się, że w tej firmie to standard. Drogi pracodawco przemyśl sprawę i przestań zmuszać swoich pracowników do takich zachowań

Firma Gom Owczarek sp.j. szukała nowego pracownika na stanowisko Szef / Szefowa kuchni Orientalnej. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Klientka

Zwracajcie uwagę podczas ważenia ciasta/ciasteczek. Standardem w tej cukierni jest dodawanie wagi poprzez dokładanie pustego pudełka. Po zważeniu puste pudelko wraca pod ładę. Dziś zwróciłam uwagę o to ekspedientce twierdziła, że zerowala wagę... :) Słyszałam od byłej pracownicy tej firmy, że dziewczyny muszą (usunięte przez administratora) by wyjść na swoje. Ja jednak więcej nie pozwolę się oszukać a pracuje tam osoby powinny się zastanowić bo za te pieniądze... dziewczyny wszędzie znajdziecie pracę.

Dorota

Szukają kierowcy do rozwożenia pieczywa, mają takie ogłoszenie w internecie. Narzekaliscie tutaj na słabą płace - ile konkretnie można zarobić na tym stanowisku? Jakieś premie do podstawy? Odnośnie samego stanowiska to w jakich godzinach pracują kierowcy?

Natalia

Piekarnia GOM Owczarek zajmuje się między innymi pieczeniem ciast według tradycyjnych receptur, w ofercie mają także torty, ciastka, pieczywo, a nawet gotowe kanapki i chciałabym się dowiedzieć, czy warto u nich kupować. Co myślicie o ich produktach? Są smaczne?

Klient
@Natalia

Pieczywo garmażeryjne. Paskudne bułki które tylko ładnie pachną. W smaku guma nafaszerowana chemią. Wszystko układane gołymi łapami. Co wpadnie na ziemię zostanie podniesione i położone na półce.

WOMANITY
@Natalia

Nie warto.Tanie produkty w ładnym op.w środku (usunięte przez administratora)

XYZ

Czy może ktoś z pracowników napisać jaka jest atmosfera w pracy i zarobki ? Bo widzę, że od dłuższego czasu szukają kadrowej i nikt nie chce się podjac. Więc coś chyba musi być nie tak ?

Byly pracownik
@XYZ

Powiem tyle ..nie warto się do tej firmy pakować. Człowiek tylko doklada do tej firmy z własnej kieszeni . Dla pracownika zwro poszanowania .

Zuzanna
@Byly pracownik

Jak to człowiek dokłada z własnej kieszeni do tej firmy? Za co musi płacić?

Czy w Gom Owczarek sp.j. pracuje się na open space?

Biuro

Nie, w akwarium. Świetne warunki.

(usunięte przez administratora). Tragedia...za mniej niż najniższa krajowa wymagania kolosalne. Inspekcja pracy powinna się mocno zainteresować firmą. Uczciwi i oddani pracownicy niestety nie są doceniani. Aż mi szkoda ludzi pracujących u Owczarka.

Dlaczego taka cisza na forum? Naprawdę nie znajdzie się nikt, kto chciałby napisać o pracy w firmie Gom Owczarek sp.j? Jak teraz wygląda praca w tej firmie w czasach pandemii? Na jaką umowę można liczyć na początek? Czy jest okres próbny?

Maniek

Praca jak praca. Kasa na czas. Narzędzia pracy ok. Załoga zgrana

karola

Nie uprzejmość wobec klientów, chamstwo. W pieczywie znajdują się włosy.

Chamstwo w czystej postaci.

Zostaw merytoryczną opinię o Gom Owczarek sp.j. - Gomunice

• Jak się pracuje w Gom Owczarek sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Gom Owczarek sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Gom Owczarek sp.j.
3.3/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Wojska Polskiego 58
    97-545 Gomunice