Błażejewicz Zbigniew Merc Trans

Lublin

Opinie o Błażejewicz Zbigniew Merc Trans

Czy chcielibyście więcej powiedzieć o swoich doświadczeniach z firmą Błażejewicz Zbigniew Merc Trans?

Zbycho B.

Dodam coś od siebie. Pan Zbyszek to kompletny idiota, który nie potrafi się wysłowić( dobrym przykładem jest wpis poniżej). Mechanicy z firmy wyglądają jak zbiórka kloszardow spod sklepu. Zero kompetencji. Ci ,, mechanicy,, nadają się do naprawiania dużych fiatow z właścicielem na czele. Niech ktoś z Państwa sprobuje przyjechać jakimś nowszym autem. To tradycyjnie coś spartacza, rozloza ręce i dadzą namiar na innego mechanika ( znajomka) i jeszcze zinkasuja z 500 zł. Omijać ten warsztat szerokim łukiem!!!

anonymous

Co do auta wymiana oleju była zrobiona 5.05.2017 r. a Szanowny Pan przyjechał na reklamację 30.12.2017r czyli po 8 miesiącach!!! Auto trafiło dwa tygodnie po kupnie i od razu było stwierdzone że silnik jest nie w złym stanie zwłaszcza że kupiony od handlarza w komisie. Jak można mieć do kogoś pretensje po 8 miesiącach?! Osoba która napisała ten komentarz zachowywała się jak furiat bo nie reagowała na żadne logiczne wytłumaczenie i nie było z kim rozmawiać bo ktoś wcześniej zaglądał bzdur, to że wyjechałem z warsztatu to fakt ale tylko dla tego że nie było z kim rozmawiać bo nic nie docierało i fakt że mam umierającego ojca w szpitalu...chyba ojciec w takiej sytuacji jest ważniejszy! Co do brudną to osoba która napisała ten komentarz wyglądała dosyć nie hlujnie natomiast mój ubiór był roboczy pomocy drogowej i czysty. Osoba ta chciała wymusić ode mnie wystawienie faktury po 8 miesiącach gdzie wystawiony został paragon po wykonaniu usługi. Wniosek nasuwa się jeden...ktoś kupił trupa a teraz szuka winnych i jeszcze chce wyłudzić zwrotu pieniążków PO 8 MIESIĄCACH.

Szukasz pracy w Lublinie?

dj

Chłodnica jak ciekła tak dalej cieknie po klejeniu.Przyjechałem do poprawki i niby ją wyjęli i jeszcze raz kleili co było kłamstwem.Wydane pieniądze na darmo.Odpowiedz to:"wie pan,to już stary samochód","mogę dać numer do gościa który to kleił".Nie polecam.

Zostaw opinię o Błażejewicz Zbigniew Merc Trans - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Błażejewicz Zbigniew Merc Trans