P.H.U. Carrozzeria Mirosław Czerniak

Lublin

Opinie o P.H.U. Carrozzeria Mirosław Czerniak

Michal

Dajcie sobie spokoj z ta firma. Inwestuja w wizerunek bardziej niz w pracownikow a potem partolą robote. Mi 2x malowali blotnik, a kolor i tak byl inny. Zabralem auto bo szkoda mi bylo nerwow. Moj lakiernik zrobil to idealnie za prawie polowe mniejsza kase. Krzak nie firma

Adrian

Praca tutaj to nieporozumienie. Rżnięcie klienta na porządku dziennym, a potem udawanie, że wszystko w porządku, tak miało być i to Pan się nie zna. Już chyba lepiej kraść niż narażać się na spotkanie oszukanych na ulicy w tym pseudo warsztacie.

Zostaw opinię o P.H.U. Carrozzeria Mirosław Czerniak - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U. Carrozzeria Mirosław Czerniak