Węglo - Wap Jakub Mrówczyński

Wenecja

Opinie o Węglo - Wap Jakub Mrówczyński

pilarol

pracy nie polecam osobiscie wtej firmie atmosfera pracy zjebana co do zgody z szefostwem minus kolchoz kombinacje po rezygnacji z pracy wtej firmie oczernianie kierowcy o kradziez paliwa osobiscie mam w dupie wasza opinie na temat niby zekomego spuszczania paliwa tagrze moja opinia stanowczo nie ta firma nie polecam

maleta

szefostwo firmy ok do dogadania sieale inni pracownicy szkoda wypowiedzi sami wlazi dupy i przydupasu kapusie i wielce cwaniacy co do placy i zarobkow bardzo dobrze na czas terminowo minus brak pracy zespolowej samowolka kazdy sobie a zwlaszcza kot mial

Zostaw opinię o Węglo - Wap Jakub Mrówczyński - Wenecja

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Węglo - Wap Jakub Mrówczyński