Ochman Stacja Paliw Eryk Ochmann

Przybysławice

Opinie o Ochman Stacja Paliw Eryk Ochmann

Zyczliwy

Nei polecam kupna paliw od ochmana tragedia najgorszy szajs to paliwa ochman brałem kiedyś od niego paliwa to pomty jednostkowe i wtryski do wymiany oraz czyszczenie całego układu paliwowego a zapłacicie jak za dobre paliwo

Ala5607
@Zyczliwy 21.06.2014 10:03

Paliwo szajs

real

niestety miałem wątpliwą przyjemność tankowania na tej stacji gazu, do butli nie w pełni pustej weszło 39 litrów, dla jasności butla 40 litrów z ogranicznikiem 20 %, tankowałem kilkaset razy na różnych stacjach nigdy do butli pustej nie weszło więcej niż 35 litrów (wchodzi pomiędzy 32-34,5 litra) ... cud mniemany się wydarzył ... obsługa stacji nie widziała problemu .... to ja musiałem dzwonić po turkach mazurkach na jakiś podany przez nich numer... a reklamacje przyjęli dopiero po moim naleganiu ...

Adam

Wg mnie spoko stacja, kuzyn tam robi i nie narzeka. Tankuję tam kiedy tylko mogę, a rocznie kupuję tam około 1000L ON do ciągników i w filtrach brudu nie ma, tak więc nwm skąd złe opinie o tej stacji.

Jan

Ludzie, piszecie to co piszecie ale wypadałoby najpierw sprawdzić o kim piszecie. Z tego co wiem Eryk Ochmann nie posiada Stacji Paliw. Co do jakości paliwa, osobiście tankuję tylko u Ochmanna od początku i nigdy nie miałem problemów a na O*L*N*E filtry co miesiąc do wymiany.

Nikola

Na początek powiem że to oszuści i krętacze, dużo obiecują, byłem na szkoleniu,obiecali że zapłacą za szkolenie i po paru dniach zatrudnią,zrobili w konia,mnie i moją dziewczynę, nawet za dojazdy niezwrócili, odradzam wszystkim pracy jak i praktyk,Aga to stacja na starej A-2 pod Rzepinem,woj. Lubuskie

mala

oszusci nie wydał mi reszty krecac kierownika sie nie doczekałam

klient

10/10 wszystko co dobre

chudy

Do metalowego karnistra 5 litrowego weszło 6 litrów paliwa..oszustwo nic więcej..nie polecam

witeks1968

Ja kupuję te najtańsze u Ochmana i jakoś jeżdżę. Tam chyba nie ma wysokich cen.

Zostaw opinię o Ochman Stacja Paliw Eryk Ochmann - Przybysławice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ochman Stacja Paliw Eryk Ochmann