Marco-Oil Polska Sp. z o.o.

Sękocin Nowy

Opinie o Marco-Oil Polska Sp. z o.o.

były pracownik

Firma na pozór wydaje się uczciwa i obiecująca. Ale to tylko pozory, które stwarzają osoby w niej pracujące i zarządzające. Nieprzyjemna atmosfera w firmie, obłudni przełożeni a współpracownicy tylko patrzą aby donieść coś przełożonemu, brak możliwości rozwoju, zarobki na te czasy pozostają wiele do życzenia... Każdy kto zaczyna tam pracować i orientuje się co się dzieje ucieka do innej pracy. Dlatego ciągle jest rotacja i poszukiwanie osób chętnych na różne stanowiska pracy. Przestrzegam i odradzam !

jaśko
@były pracownik 20.07.2016 11:49

jakie warunki finansowe na stanowisku "Menadżer Regionalny ds. Sprzedaży Paliw Płynnych"? Jakie narzędzia pracy? Jakie targety etc?

Praca w firmie Marco-Oil Polska Sp. z o.o. nie należy do najprostszych? A może masz o niej dobrą opinię? Napisz komentarz na naszym forum i pomóż innym znaleźć pracę.

Zostaw opinię o Marco-Oil Polska Sp. z o.o. - Sękocin Nowy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marco-Oil Polska Sp. z o.o.