Tt Auto Myjnia S.C.

Łódź

Opinie o Tt Auto Myjnia S.C.

Ela

Nie miła obsługa

zygmunt34

Nie polecam auto byle jak posprzątane umyte tak samo zacieki na drzwiach niedokładnie wytarte za pozatym bardzo drogo jednym słowem kicha

zofia

Myjnia spada na psy juz ruskich zatrudniają pewnie polacy niechcą już tam pracować a ruski za grosze będzie tyrał masakra wstyd!!!!!

jowita

Zgadzam się ceny bardzo wysokie

tolek

Byłem na tej myjce wszystko było ok miła obsługa ale gdy usłyszałec cenę to mnie zatkało mycie z woskiem 30zł poprostu szok z kąd oni wzieli te ceny umyłem auto ale wiecej tam nie zawitamzdecydowanie za drogo

tomek

Najgorsza myjka na której byłem bardzo obskurna a ceny z kosmosu masakra

Zostaw opinię o Tt Auto Myjnia S.C. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tt Auto Myjnia S.C.