Robert Nowy wpis

Czy myjnia nadal istnieje czy już nie funkcjonuje bo dawno nikt nic nie pisał?

Adam Nowy wpis

Znamy opinie klientów AUTO-MYJNIA TT, lecz interesują nas również opinie pracowników tej firmy. Czy chcielibyście wypowiedzieć się na temat warunków zatrudnienia i atmosfery towarzyszącej pracy? Czy firma ta obecnie poszukuje nowych pracowników? Czekamy na wszystkie Wasze uwagi i zachęcamy do śledzenia wątku.

Administrator Nowy wpis

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w Tt Auto Myjnia S.C.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Ela Nowy wpis

Nie miła obsługa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

zygmunt34

Nie polecam auto byle jak posprzątane umyte tak samo zacieki na drzwiach niedokładnie wytarte za pozatym bardzo drogo jednym słowem kicha

zofia

Myjnia spada na psy juz ruskich zatrudniają pewnie polacy niechcą już tam pracować a ruski za grosze będzie tyrał masakra wstyd!!!!!

jowita

Zgadzam się ceny bardzo wysokie

tolek

Byłem na tej myjce wszystko było ok miła obsługa ale gdy usłyszałec cenę to mnie zatkało mycie z woskiem 30zł poprostu szok z kąd oni wzieli te ceny umyłem auto ale wiecej tam nie zawitamzdecydowanie za drogo

tomek

Najgorsza myjka na której byłem bardzo obskurna a ceny z kosmosu masakra

Zostaw merytoryczną opinię o AUTO-MYJNIA TT - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

AUTO-MYJNIA TT
0/5 Na podstawie 0 ocen.