Opinie o Quad Center w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Quad Center. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Quad Center o rekrutacji.

Branże: Produkcja motocykli, quadów i skuterów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Quad Center w Białystok

WózekNarzedziowy Nowy wpis

Posiadam narzędzia firmy kraftwele Są mocne i wytrzymałe bardzo Polecam tą firmę !!!

Radek Nowy wpis

Mam Juz kilka lat Hammer Bashan 200cc jestem bardzo ZADOWOLONY

Cross300cc21/18 Nowy wpis

Posiadam crosa 300 cc 21/18 z firmy quad center miła obsługa towar pierwsza klasa !!!

ROBERTO Nowy wpis

Zakupiłem agregat sdg 7800 z ates na budowę działa rewelacyjnie Polecam

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Quad Center? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Madzia

Kupiłam kilka miesięcy temu buggy 800 wat super sprzęcik Polecam firmę i pojazd !

MietekK

POLECAM dziś zakupiłem pięknego Quadzika dzieci są mega zadowolone tak mało można wydać aby dzieci były szczęśliwe Dziękuję za obsługę !!!

MocnyGosc

Polecam kolegów z Branży zawsze przygotowani pełne magazyny cudownych sprzętów współpracuje z Kraftwele Polska kilka lat super ludzie super Firma

Quad Center Właściciel

POLECAM NASZE NOWE GODNE ZAUFANIA PRODUKTY (usunięte przez administratora)

Quad Center Właściciel

"Jorgo" to SPAMOWIEC na każdym kroku wymyśla różne profile i tworzy oszczerstwa w kierunku naszej firmy Sprawa ZGŁOSZONA na POLICE i do PROKURATURY !!! proszę o ignorowanie jego opinii spamuje nasze konta na google i innych portalach !!! Drodzy klienci uważajcie .

Montexx

Współpracuje kilka lat juz z Firmą Quad Center byłem zawsze miło obsłużmy a jak miałem problem z czym zawsze mi wszytko wytłumaczyli od A do Z . Gorąco Polecam

KRAFTWELE POLSKA

WItam Radze się zapoznać z Opinie o Firma Handlowo-Produkcyjna De-Ce Andrzej Mojski NIK Na tym Portalu JORGO oczernia w każden sposób nasza firmę gdzie Konflikt jest ze strony PANA Andrzeja , sprawę chcieliśmy polubownie załatwić ale niestety ten człowiek jest Niepoczytalny . To co wypisuje na nasz temat jest kłamstwem sprawa toczy się w sądzie jak sprawa rozszczygnie się na nasza korzyść z całą pewnością spotkamy się po raz drugi w sądzie za Oczernianie bezpodstawnie naszej firmy KRAFTWELE POLSKA .

Mull22

Zakupiłem w tej firmie Sprężarka powietrza i jest bardzo zadowolony .

alek

Mam motopompe 1 cal z tej firmy hula gra i buczy Polecam, a te komentarze negatywne podzielam zdanie kolegi Konkurencja !!!!

TOM

Zakupiłem 2 Crossy jeden dla Mnie 2 dla Syna zostały dziś do mnie dowiezione osobiście prze Firmę Kraftwele Polska super obsługa , towar jak na chinski bardzo dobrej jakości Polecam .

Lowisko

Mam kilka lat a dokładnie 10 na łowisku Agregat Firmy Kraftwele fakt , że mały 4.5 kw z rozrusznikiem ale nigdy mnie nie zawiódł !!! ostatnio zakupowałem w też Quada dla wnuczki sprawuję się super !!! Nie podzielam zdań negatywnych na temat Firmy są bardzo mili i uczynni Polecam obsługę a i pozdrawiam Szefa bardzo miły i Kulturalny człowiek .

Kapitan

Nie zgadzam się z opinia Pan Jorgo Zakupiłem Agregaty na Statek pływa ze mną juz 2 rok Zakup odbył się szybko i przy miłej obsłudze doradzili mi przed zakupem rewelacyjnie abym nie musiał przepłacać .. takie praktyki jak Jorgo stosuje pewnie konkurencja , żal takich ludzi . Quad Center Polecam firma jak czytałem z 10 letnim starzem

erni

Zakupiłem Quada z Homologacja Baschan 200 super Sprawa rejestracja bez problemu Obsługa celująca !!!

Mama

Zakupiłam Hulajnogę elektryczna dla córeczki 500 wat 36 volt super sprawa , dużo zabawy hulajnogę mogę zabrać w każde miejsce po złożeniu mieści się w bagażniku w aucie i zabiera zaledwie 1/3 powierzchni bagażnika . Polecam Firmę i produkt

Ciepły47

Opinia Zakupiłem dla Syna i Córki Quada Elektrycznego model Racer 800 wat i Cross-a 800 wat dzieci są zadowolone sprzęcik chodzi rewelacyjnie .

Arek11

Zakupiłem dziś Crossa 125 CC KXD Pro z rozrusznikiem Elektrycznym kask dostałem gratis , syn jest wniebowzięty Polecam chłopaki naprawdę się starają o Klienta .

Zostaw merytoryczną opinię o Quad Center - Białystok

Quad Center
4.9/5 Na podstawie 42 ocen.
  • ul. Wesoła 27
    15-307 Białystok