Opinie o Italmoto- Komis Jolanta Mazik w Piła

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Italmoto- Komis Jolanta Mazik. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Italmoto- Komis Jolanta Mazik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Italmoto- Komis Jolanta Mazik w Piła

mora

Zdecydowanie polecam !!!

pati

Polecam

co_co

POLECAM !!!

koko

Zdecydowanie polecam !!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Italmoto- Komis Jolanta Mazik odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Do tej pory w wątku wypowiadały się głównie osoby, które korzystały z usług firmy. Nam zależy na poznaniu zdania osób tam zatrudnionych. Czy znajdą się tutaj byli i obecni pracownicy? Na stronie internetowej nie ma informacji dotyczących kariery w Italmoto. Napiszcie proszę, czy już od pierwszych dni pracy oferowana jest umowa o pracę. Czy trzeba mieć doświadczenie w sprzedaży, bądź też w branży motoryzacyjnej?

blanca

kupiłam u nich moja vespette i jestem mega zadowolona szczerze polecam Lubię atmosferę w Italmoto- Komis Jolanta Mazik za: Bardzo mila obsluga

pa_co

Polecam, naprawdę bardzo duzy wybor, i mila obsluga.

roko

zdecydowalem sie na zakup bez ogladania kurier przywiozl mi wczoraj skuter i jestem bardzo mile zaskoczony, zgodny z opisem , wszystko ok.

bogdan

ja jezdze piaty sezon i nic się nie stało, wymieniam tylko olej ,polecam.

Janusz

Widzę, że na forum pojawiają się opinie na temat firmy Italmoto- Komis od strony klientów. Dobrze by było, gdyby ktoś również zechciał podzielić się informacjami od strony pracodawcy? Czy firma oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, wynagrodzenia są adekwatne do wykonywanej pracy? Jaka jest atmosfera? Możecie się tym podzielić na forum?

Patryk

Ja kupiłem w tej firmie skuter obsługa mila skuter ladny Pomoc w rejestracji ok okazało się ze skuter byl zatary po 2 dniu nie odpalal skuter kosztowal mnie 2900zl + rejestracja 300zl +remont Silnika 1300zl wiec samemu bez pomocy Mechanika nie radzę kupować w tej firmie pojazdów pozdrawiam.

mi_chu

Mogę rzeczywiscie polecić te firme, faktycznie duzy wybor, mila obsluga.

byku

naprawdę bardzo duzy wybor i mila obsluga, maja skutery na kazda kieszen. Polecam.

rudy

Duzy wybor , dobre sprzęty, Polecam

pako

rzecywiscie mega wybor i mozna sie dogadac

siara

nigdy wczesniej nie widzialem takiej ilosci skuterow, jezeli naprawde chcesz kupic cos dla siebie wybor masz naprawne duzy !

mirus_sau

Polecam,bardzo uczciwi słowni. Kupiłem 1 raz ale w przyszłości ponownie skorzystam z tego Komisu.

kawas

Ja osobiscie nic zlego na ich temat nie moge powiedziec, kupilem i jezdze do dzis.

boldek

kupiłem u nich już trzeci skuter i nigdy nie było problemów, polecam.

boguslaw

uważam ,ze firma jest zdecydowanie godna polecenia , już drugi skuter kupiłem od nich i jestem bardzo zadowolony.

Zostaw merytoryczną opinię o Italmoto- Komis Jolanta Mazik - Piła

Italmoto- Komis Jolanta Mazik
4.8/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Krucza 45
    64-920 Piła