Opinie o POWAIR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Osielsko

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy POWAIR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie POWAIR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POWAIR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Osielsko

Ktoś

Koleżanki w pracy super, proszę się przyjrzeć kierownicze w Żninie to co ona wyprawia to przechodzi ludzkie pojęcie dziewczyny rezygnuja z pracy tylko i wyłącznie przez nią.

Ciekawe czy "pani" Milena wie już ,że jest szykowany pozew nie tyle zbiorowy co wieloosobowy o (usunięte przez administratora) i uszczerbek zdrowotny w tym na tle psychicznm poparty nagraniami i innymi. Dla jasności nie na firmę, bo ta jest w porządku, lecz na konkretna osobę

Kiedyś szukano tu szwaczki na dwie zmiany, a żona jest w tym dobra. Zależy mi więc na informacji o co chodzi z tą pracą "na próbę", o której tu pisano i ile płacą?

@Zuzanna

Perspektywy sa firma zwalnia pracownikow dobrych solidnych wieloletnich ktorzy znalezli sie na czarnej liscie kierowniczki p.Mileny.Moja zona odeszla z usmiechem bo zachowanie Pani M. przechodzilo wszelkie granice.

Tola Nowy wpis

Dzień dobry. Czy aplikował już ktoś z was na szwaczke ostatnio? Na stronie nie widziałam oferty ale myślałam o wysłaniu cv na maila. Po jakim czasie zazwyczaj odpowiadają?

Witam. Na stronie znalazłem ofertę dla mechanika maszyn szwalniczych. Zastanawiam się na jaki etat to praca, skoro napisano, że poszukują osoby, która mogłaby „odwiedzać nasz zakład” w przypadku jakichś awarii. Byłoby to zlecenie? I czy ustalał już ktoś wcześniej stawkę godzinową?

Ok Nowy wpis

Na stronie jest numer telefonu. Zadzwonić i się dowiedzieć lub umówić na spotkanie. ????

Jak szefostwo w POWAIR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością traktuje ludzi?

P Nowy wpis

Zero szacunku dobre szwaczki z którymi bardzo miło i wesoło się pracowało z bardzo dobrym doświadczeniem zostały zwolnione

Czy w jednej z ostatnich opinii padła sugestia o jakichś rotacjach? Przynajmniej taka widzę z lipca ale ofert o prace w internecie już nie bardzo. gdzie teraz są dodawane te aktualne? i czy cos się zmieniło względem atmosfery czy tez wcześniej wspomnianych odejść?

Byly pracownik

Brak szacunku do pracownika.Ofert pracy nie ma bo firma zwalnia pracowników od marca slabo przedzie.Malo tego ma problem z wypłatą należnej się odprawy co oznacza problemy finansowe jakie posiada.

@Byly pracownik

Czyli co z tego dalej będzie? Ile osób musiało zostać zredukowanych, żeby można było dalej jakoś robić? Mnie robota i tak by interesowała dopiero jakoś od nowego roku tak naprawdę. Czy do tego czasu sytuacja będzie już raczej jasna? I na podstawie czego zostały pozostałe osoby? staż pracy?

Byly pracownik

Szczerze mówiąc daj sobie spokój tamniuz lepiej nie będzie a wręcz przeciwnie. Zwalniali dobre szwaczki z dlugo letnimi stażami nie patrzac na to że są osoby które kompletnie się do pracy nie nadają tzw.udajace że robia.Mniej więcej ok 40 osób może więcej dokladnie nie jestem w stanie powiedzieć. Tu nie liczy się dobry pracownik i uczciwy a ten co trzyma dobrze palec szefostwu

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie POWAIR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

...
@Adam

Daj se spokój z tą firmą. Moja żona tam pracuje i firma (usunięte przez administratora) totalny. Dobrze ze jest ustawowo najniższa krajowa, bo by płacili 100zl na miesiąc. Aktualnie praca w zninie. Odliczysz dojazd i czas na dojazd to robota za półdarmo. Dodatkowo ciągły stres i nerwówka, głównie przez "panią kierownik", o wątpliwych kwalifikacjach zawodowych i zaburzeniach emocjonalnych, która swoje problemy w życiu rodzinnym przynosi do pracy. Jeśli żoną już koniecznie chce tam pracowac to niech poczeka na otwarcie nowej filii. Wraz z otwarciem wiele osób zamierza z uśmiechem na twarzy i radością w oczach osobiście podziękować szefostwu za tygodnie, miesiące, a niekiedy lata przepracowane w firmie. Na szczęście od dłuższego czasu jest rynek pracownika, a nie pracodawcy ????

@...

Można prosić o więcej szczegółów odnośnie tej filii? Kiedy miałaby się otworzyć? I skąd pewność czy tam warunki będą dobre, skoro tutaj z tego, co zostało napisane niektórym osobom nie za bardzo się podoba?

Mąż
@...

Zgadzam się z Tobą w stu procentach moja żona tylko czeka na zamknięcie filii w Żninie i tak jak piszesz odejdzie z uśmiechem na twarzy no a z tego co wiem z opowiadań żony o rozchwianej emocjonalnie kierownicze w Żninie to dobrze trafiłeś

@Mąż

Z uśmiechem? To co szczególnego jest mimo wszystko w obecnych warunkach, że Pana żona decyduje się na dalsze zatrudnienie w filii? To przeniesienie mnie ciekawi, co z kwestią dojazdu? Czy firma o to zadba, skoro teraz podobno dopłat nie ma? Czy są nowe informacje odnośnie dalszych perspektyw?

@Zuzanna

Czy POWAIR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością organizuje staże dla studentów?

Ktoś

Żnin
@Ktoś

Ktoś kto pisze takie rzeczy chyba nie pracował w kowalewie. W pracy koleżanek nie ma. Pracowałam w kowalewie i pracuje w Żninie i jakoś nikt nie rezygnował przez panią kierownik. Może taki komentarz pisze osoba , której.nie została przedłużona umowa?

Niktu inny
@Ktoś

Widocznie weszłaś w jej łaski...

@Ktoś

Kierowniczka w Żninie. Osoba bez zadnych kompetencji, wykształcenia w temacie. Nawet przeszkolenia, a nawet kursu. Kierownik z przypadku. Osoba lubiąca plotki i ploteczki w każdym wymiarze. Zero znajomości z prawa pracy. Słowo " Rodo" jest dla niej obce. Bardzo lubi opowiadac o osobach których nie ma na zmianie. Do tego zaciaga opinie od innych pracownikow w celu podjęcia decyzji. . Wszystko zalezy od tego kogo polubi Pani Milena. Nie polecam pracy w tej firmie. (usunięte przez administratora)w ukrytej formie. kazdy boi sie powiedziec na głos, wiadomo z czym to się wiąże.

@

Bo taka jest prawda. Wszystkie po jednych pieniądzach, obgadują się wzajemnie, knują i nie szanują tego co mają.

Niestety wiedzy nie nabywa się z telefonu. Niestety w tej firmie nikt nie ma możliwości wyrażać tego jak jest.naprawde , z obawy przez utratę pracy. Osoby, które czuły się dotknięte tym zjawiskiem nie miały jak powiedzieć o tym głośno, ponieważ większość udawała że problemu nie ma. Szefowa tak naprawdę nie miała możliwości poznać swoich pracowników ponieważ bazowała na tym co myśli Pani Milena. Pani Milena dobrze żyła z tymi którzy jej przytakiwali i głaskali po głowie. Jeśli ktoś podpadł chociaż raz, wyraził swoje zdanie trafiał na czarna listę. Na szczęście Pani Mileny chyba lista jest już pusta. Osoby z czarnej listy miały np liczony czas szycia, ustalane dziwne normy które w normalnym bycie nie istnieją. Idea firmy było szycie dokładne i dobre jakościowo. Niestety takie portale jak ten często są jedynym miejscem i możliwością na zabranie głosu. Myślę że gdyby takie sytuacje nie miały by miejsca nikt by ich nie wymyślał.

A

Myślę ze jak by więcej osób się zebrało i wreszcie odważyło się szczerze porozmawiać z szefem on wcale nie jest taki zły jak się wydaje to może by coś zdziałały

Zdecydowanie były. Skoro jest tak źle ...zawsze można złożyć wypowiedzenie i iść do pracy gdzie indziej. W końcu jest rynek pracownika...więc wybierajcie, przebierajcie a wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma.

$

Zgadzam się z KTOŚ to co się dzieje w Żninie podchodzi pod (usunięte przez administratora)

Obserwator

Często po pozytywnym przejściu rozmowy kwalifikacyjnej, rekrutowana osoba jest zapraszana na swoje potencjalne stanowisko pracy,na dzień, kilka lub kilkanaście dni, w celu sprawdzenia faktycznych umiejętności i przydatności(nazywanej szkoleniem) . Ale o wynagrodzeniu za ten czas nie ma w ogóle mowy. Po zakończeniu „współpracy” z jedną osobą, przyjmuje się następną i tak dalej. Mało kto ma realne szanse na zatrudnienie. Jedynym skutecznym sposobem, aby nie dać się (usunięte przez administratora), jest stanowcza odmowa pójścia na „dni próbne” i oświadczenie pracodawcy, składającemu taką propozycję, że praca bez umowy, nawet przez godzinę, jest nielegalna.

Zuzanna

wyraziłby ktoś swoje zdanie na temat Pani Kierownik, której temat został tu poruszony? Co to znaczy, że wyprawia coś co przechodzi ludzkie pojęcie? Co się tam aktualnie dzieje, da ktoś znać?

aaa

Praca w zgranym zespole. Bardzo miła atmosfera. Szefostwo są jak diamenty, mało jest ludzi, którzy tak szanują drugiego człowieka, będąc jego przełożonym. A praca wymagająca, ale bardzo ciekawa, przy czymś co nie jest spotykane na co dzień. Paralotnie idą na cały Świat. To miłe brać udział w przedsięwzięciu międzynarodowym, wykonywaną z wielką pasją i oddaniem. Historia firmy jest też bardzo ciekawa, jeden z właścicieli jest jednym z pionierów paralotniarstwa w Europie. Zakładał tę firmę od zera, w bardzo trudnych warunkach przemian gospodarczych oraz na bardzo niewielkim rynku, nawet w skali Światowe, paralotniarstwo wtedy dopiero co powstawało. Potem doszedł wspólnik, firma bardzo zyskała marketingowo. Firma konkuruje obecnie z zachodnimi firmami, bez żadnych kompleksów. A jakość produktów jest powszechnie znana.

Inny
@aaa

Może i konkuruje ale płacę dla pracownika to z tego powodu się nie zmieniły albo jest coraz gorzej a i punkt w żninie to istna porażka trzeba uważać co się mówi a może cię nie obsmarują za plecami

Zostaw merytoryczną opinię o POWAIR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Osielsko

• Jak się pracuje w POWAIR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy POWAIR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POWAIR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

POWAIR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.

POWAIR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością