Opinie o Przewozy Regionalne Sp. z o.o. Podkarpacki Zakład Przewozów Regionalnych w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Przewozy Regionalne Sp. z o.o. Podkarpacki Zakład Przewozów Regionalnych. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Przewozy Regionalne Sp. z o.o. Podkarpacki Zakład Przewozów Regionalnych na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przewozy Regionalne Sp. z o.o. Podkarpacki Zakład Przewozów Regionalnych w Rzeszów

Mikołaj Nowy wpis

Nie mogę polecić ani obiecanek finansowych przy rozmowie o pracę zakończonych wynagrodzeniem miesięcznym na poziomie minimalnym. Ani pytań o to czy jeśli przyszły pracownik który się zatrudni to zrezygnuje z własnej działalności i będzie żył za Bożą mannę. Nie mogę polecić również ze względu na zakres obowiązków dla poszczególnych stanowisk których nie zna nawet najwyższe kierownictwo kadr jak się okazało. Ostatecznym już gwoździem do braku jakiejkolwiek rekomendacji jest brak pasty BHP lub mydła do umycia rąk w łazienkach. Po zadaniu pytania innemu z pracowników otrzymałem odpowiedź "trzeba se kupić". Niby spółka kolejowa a jednak odstaje od innych. Pracownicy mega spoko, pomocni i bardzo kompetentni w większości.

Teofil Zakwas Nowy wpis

Sądzę, że ta opinia znaczy dla państwa tyle samo co dla większości przewoźników klient. Jednak chciałbym zaznaczyć, że będę omijał szerokim łukiem wszelkie "dostępne" usługi polregio. Nigdy pociag albo nie może przyjechać na czas, albo potrafi nie zjawić się w ogóle. Dla przykładu dzisiaj dla zwiększenia komfortu podróżnych po paru kilometrach od wyjazdu z Rzeszowa na trasie Rze-Lbn podstawiono autobus, w którym spora część podróżnych miała "miejsca stojące" ŻENADA, a z upływem lat jest tylko gorzej

Adam K. Nowy wpis

Od kwietnia jak zlikwidowali wspólny bilet MPK Rzeszów i pociąg polregio to słyszę często w pociągu jak ludzie rozmawiają między sobą i zastanawiają się by przesiąść się na autobus Monis Dębica. Może nie będzie wygodniej ale napewno taniej a dzisiaj w czasie tak wysokiej inflacji każdy ogląda pieniądze 2 razy zanim je wyda. Zarządzie Polregio zastanówcie się co Wy dobrego robicie. Chyba nic

Karolina Nowy wpis
@Adam K.

Trochę dziwny komentarz, Ciebie jako klienta interesuje jak firma prowadzi swoje sprawy? Ja tu jestem sprawdzić, czy dają pracę młodym od nauki do etatu. Chłopak chciałby pracować na kolei, może zmienić technikum jak trzeba będzie :) No ale jakoś pracownicy tu nic nie piszecie?

Klient

Spółka Polregio miała fajną siatkę połączeń ale w ostatnim czasie zaczęło ją niszczyć. Zmniejszenie liczby pociągów i rozwiązanie umowy na wspólny bilet MPK Rzeszów+pociąg sprawi w najbliższym czasie, że pociągi znów będą jeździć puste jak było to kilka lat temu. Moim zdaniem Zarząd spółki Polregio chce doprowadzić do tego by spółka była w złej kondycji finansowej ( być może doprowadzić ją do bankructwa) by później sprzedać ją Niemcom za "czapkę gruszek" jak już nie raz zrobiono do tej pory z wieloma Polskimi firmami

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Przewozy Regionalne Sp. z o.o. Podkarpacki Zakład Przewozów Regionalnych? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Przedstawiciel handlowo-techniczny
Clima Gold
admin

Wiesz czy chętnie zatrudniają w firmie Przewozy Regionalne Sp. z o.o. Podkarpacki Zakład Przewozów Regionalnych nowych pracowników czy raczej stawiają na stary zespół? Podziel się z nami swoją opinią!

Zostaw merytoryczną opinię o Przewozy Regionalne Sp. z o.o. Podkarpacki Zakład Przewozów Regionalnych - Rzeszów

• Jak się pracuje w Przewozy Regionalne Sp. z o.o. Podkarpacki Zakład Przewozów Regionalnych?

Zobacz opinie na temat firmy Przewozy Regionalne Sp. z o.o. Podkarpacki Zakład Przewozów Regionalnych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Przewozy Regionalne Sp. z o.o. Podkarpacki Zakład Przewozów Regionalnych

Przewozy Regionalne Sp. z o.o. Podkarpacki Zakład Przewozów Regionalnych