Pacyfik-Bus Przewozy Pasażerskie Przemysław Jurek

Środa wielkopolska

Opinie o Pacyfik-Bus Przewozy Pasażerskie Przemysław Jurek

Patrycja

Jeździmy z Przemkiem już jakiś czas na imprezy do Manieczek , Leszna, Zielonej . Wyzywa nas za bałagan w busie ale jest na prawde w porządku gośc . Jeżeli zawsze ma dla nas wolny termin to chyba nie jest tak źle :) Pozdrawiamy , ekipa z Czerwonaka .

Zbyszek

Kierowca przyjechał na umówioną godzinę, zapakował osobiście walizki do bagażnika. W busie czysto ,ciepło . Dojechaliśmy na lotnisko godzinę wcześniej niż zaplanowaliśmy .Podczas zamawiania busa wynegocjowałem niższą cenę niż pierwotnie podana przez konsultanta,to było miłe. Ogólnie nieźle Pozdro. Zbyszek

Marylka z Poznania

Firma jak wiele w Polsce ,wyróżnia ich dbałość o klienta podczas podróży . Przystanki na życzenie ,spokojna jazda ,bardzo uczynni i wyrozumiali kierowcy. Z czystym sumieniem mogę polecić. Pozdrawiam Marylka

Zostaw opinię o Pacyfik-Bus Przewozy Pasażerskie Przemysław Jurek - Środa wielkopolska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pacyfik-Bus Przewozy Pasażerskie Przemysław Jurek