Kielce

Opinie o Unitech Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Motoryzacji Ryszard i Anna Rogula

rysio

Jeżeli tak twierdzisz to zatrudnij się w tej wspaniałej firmie . Napewno po miesiącu zmienisz zdanie . KOBIETO NIE PISZ BZDUR

Zostaw opinię o Unitech Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Motoryzacji Ryszard i Anna Rogula - Kielce

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unitech Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Motoryzacji Ryszard i Anna Rogula