ELWOJ Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Elżbieta Dąbska & Wojciech Tomczak

Gniezno

Opinie o ELWOJ Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Elżbieta Dąbska & Wojciech Tomczak

kierowca

Nie zgadzam się z waszymi opiniami. Pracuję w innej firmie transportowej i znam tego przewoźnika i wszystkich kierowców tej firmy, którzy pracują tam od początku istnienia firmy i gdyby mieli tak bardzo źle to by nie pracowali tam przez ok 15 lat. A po drugie skąd ty możesz wiedzieć ile tam zarabiają szoferzy jeśli tam nie pracujesz?

Zdzichu

Nie polecam tego pracodawcy!!! Podobno tyrasz do upadłego i jesteś zadowolony jak masz wolne święta?!

kiewoca

Marna płaca[usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o ELWOJ Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Elżbieta Dąbska & Wojciech Tomczak - Gniezno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELWOJ Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Elżbieta Dąbska & Wojciech Tomczak