Kohler+Bovenkamp-Polska Sp. z o.o.

Opinie o Kohler+Bovenkamp-Polska Sp. z o.o.

Jaka jest kultura pracy w Kohler+Bovenkamp-Polska Sp. z o.o.?

Takk

Żadna ???? majster na łańcuchach sam nic zrobić nie potrafi a ryj do ucha wydziera, płacą tyle co nic, brak awansów, podwyżkę dostać to jest meksyk, a jak już dostaniesz to 30gr brutto więcej, prezes starszny burak, kadry tez.. ogólnie ten zakład i kultura JAKAKOLWIEK w parze że sobą nie idą

@Takk

Płacą tyle co nic czyli co, minimalną dostajecie? Ogólnie masakrycznie ten opis wygląda, jakieś plusy też znajdziesz czy ciężko będzie? ;d

Stefan
@Andrzej

No zgadzam się teraz nie wiem czy kandydować wogóle

Weronika
@Stefan

Z czym się zgadasz? Andrzej pyta, czy płacą minimalną krajową, a odpowiadasz tak, że nie wiadomo czy potwierdzasz, czy zaprzeczasz, skoro sam jesteś kandydatem. Niech ktoś konkretnie odpisze.

Pracownik produkcji

Nie polecam firmy i szerokim radzę omijać Jeśli myślisz że tu zarobisz to zarobisz najniższą i na tym się zatrzyma . Brak jakichkolwiek przyszłościowych awansów jak dla mnie żeby pójść do tej firmy to ostateczność Niech to będzie przestroga dla nowych

TajemnicaZawodowa

Ogolnie rzecz biorąc to w tej firmie jest wszechobecny (usunięte przez administratora) i alkoholizm, zero szacunku dla pracowników, niektórzy z kierowników nie dbają o porządek na dziale, firma jest nastawiona w ten sposób żeby człowiek robił robił i jeszcze raz robił i nic za do nie dostawał, i najlepiej jakby jeszcze z własnej kieszeni dorzucał... Mimo Covida brak środków do dezynfekcji, pomijając już dezynfekcje maszyn ;) P.S jak brakowało pracowników to płakali i błagali na kolanach żeby ktoś do nich przyszedł, dostali Ukraińców to maja w .... no właśnie, Polaków. Nie polecam, z całego serca radzę omijać ten zakład szerokim łukiem bo jedyne czego się idzie tu dorobić to garba i problemów psychicznych ;)

Łukasz

Nie polecam omijać szerokim łukiem.

Gabriela
@Łukasz

Napisz proszę coś więcej na temat tego dlaczego polecasz omijać szerokim łukiem firmę. Niestety ale z Twojego wpisu nic nie można wywnioskować. Wymień jakieś argumenty.

Bodzio
@Gabriela

Bo mają ludzi za tanią siłę roboczą jak to sam powiedział wielki pan prezes Ludzie inteligentni ale Barany

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Kohler+Bovenkamp-Polska Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
I

Bardzo dobra firma i dobre zarobki pozdrawiam

Bodzio
@I

WŁAŚNIE ŻE NIE PRAWDA Z ZAROBKAMI W TEJ FIRMIE PŁACA MIĘDZY 14 A 15 ZŁ BRUTTO NAJNIŻSZA KRAJOWA ALE Z PREMIĄ I DODATKIEM WYRÓWNAWCZYM

Jasii

Nowy rok a tu zero podwyżek do najniższej krajowej bo pandemia

Zdun
@Jasii

Jakie podwyżki? Jak ci dadzą to tylko tyle żebyś się zmiescil z premia w najniższą. Żadna to podwyzka bo od stycznia i tak tyle musisz mieć. Dobrze to w tej firmie to juz było. Zero szacunku do pracownika. Wystarczy popatrzeć na dzial łańcuchów, wizytowka firmy i połowa pracowników ma wyrównanie do najniższej a (usunięte przez administratora)taki ze hej.

Najgorszy zakład jaki znam. W dobie pandemi jaką mamy przez Covid-19 pracownikom któży sumiennie przepracowali cały miesiąc zabiera się całą premię i to w dodatku na same święta.Tylko dla tego,że na pracownika została nałożona Kwarantanna przez SANEPID. Brak słów na to wszystko. Jednym słowem żeby mieć co jeść, jak będziesz mieć Covida chódź do pracy zarażaj innych i miej to wszystko w du....

Belzebub

Dlaczego nie ma środków dezynfekujacych w zakladzie .?skoro panuje wirus. Pozdrawiam

Czy pracownicy w Kohler+Bovenkamp-Polska Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

zyga

Nie

Chillwagon

Nikomu nie polecam tego zakładu obcinają pensje, praca 3 zmianowa najebiesz się jak wół a pensje dostajesz 2.000 zł, szef stoi przy tobie i patrzy ci się na ręce żebyś szybciej (usunięte przez administratora)

Piter
@Chillwagon

Taka prawda 2 tyś. Ale trzeba dodać że z premią i ze zmianowym ha ha ha

zyga
@Chillwagon

ale te 2 tyś to z premią za pomiałeś dodać

Kalesony Boga wojny

Ciekawe czy ktoś się zwolni po wprowadzeniu pracy na 4/5 etatu czy dalej będą pracować za marne grosze

Saksofon szefa produkcji

Jaja sobie robią z ludzi cały czas .Praca w prestizowej firmie w miedzynarodowym środowisku ze stawką dla podludzi.A to miedzynarodowe środowisko tworzy folksdojcz ze szkopami.Oni sa lepsi od Josepha Goebbelsa(ministra propagandy) tylko wymagania rosną do góry a pracownikom (usunięte przez administratora) sie należy.Oby ta firma poszła na (usunięte przez administratora) jak tytanik a na jej miejsce wejdzie ktos kto otworzy firme szanujaca pracownika i jego prawa .

Prawdomówiący

O czym wy piszecie. Wy jesteście zainteresowani praca tam? Kto by tam chciał pracować. O przepraszam są tacy co tam robią za miskę ryżu i jeszcze się chwała ze są nie do ruszenia.

Ciekawski

Ten ukrainiec ma stawkę większą jak Ty od stycznia 17 zł

Piter
@Ciekawski

tą stawkę 17zł od 1 stycznia powinni mieć wszyscy bez dodatków zmianowych i premie nie powinny się liczyć a 12.70 brutto bo i tacy są

Janusz
@Piter

Czy stawka, o której piszesz zaczęła obowiązywać w firmie, a nowi pracownicy mogą liczyć na takie wynagrodzenie? Napisz w jakiej wysokości są premie i dodatki zmianowe, bo to istotne informacje dla osób zainteresowanych pracą.

Ciekawski
@Janusz

Stawki różne premia liczona do stawki godz.wyrobisz 80 pr.normy masz 5pr premi ,85pr normy 10pr premi i tak do 130pr normy czyli 55pr premi.Żeczywistość taka że premie wyrobisz jak życzliwy przełożony dołoży Ci godziny jak nie dołoży najniższa krajowa 2600 brutto.choć jeszcze zależy od stawki jaką Ci da pracodawca .Jak małą to tą premią dołoży Ci do 2600 brutto

Gość neutralny
@Ciekawski

Czemu nie zmienicie zakładu pracy? W branży metalowej 3000 netto to minimum absolutne. Do tego nadgodziny i premie. Może spróbujcie poza Żninem.

Devil

Chyba odpuszcze sobie pracę w tej firmie,przypuszczam jak podwyżki dają 50 groszy to i pewnie sprzęt jest starodawny.

Prawdomówiący

Cześć. Wykorzystaj ten kurs ale nie tam. Banda zlodzi i przydupasów. Kierownictwo? Masakra. Nie wykrztałceni dbający o własną kieszeń. Tylko (usunięte przez administratora) się liczą. Bo jak nie nakablujesz to nie pojedziesz.. Grupy fałszywych ludzi. Jeżeli (usunięte przez administratora) jesteś ok. Nawet 50gr podwyżki dostaniesz hehehehehe

Devil

Szukam pracy, zrobiłem kurs udt na wózki widłowe jak wygląda praca na stanowisku operatora wózka i jakie są zarobki?

Kiedy będą środki dezynfekujace??

Stasiu

Takie spostrzeżenie, zakład duży ani środków dezynfekujących niczego, jeszcze prezes który przyjechał z Niemiec i odjechał ani zebrania ani nic a jak przywiózł nam to (usunięte przez administratora)

Bbc

Przecież tam same (usunięte przez administratora) robią albo nawaleni w pracy albo nie mogą się doczekać kiedy skończą prace żeby się dojechać. Wizerunek firmy słaby same galarety.

Zostaw merytoryczną opinię o Kohler+Bovenkamp-Polska Sp. z o.o. - Żnin

• Jak się pracuje w Kohler+Bovenkamp-Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kohler+Bovenkamp-Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kohler+Bovenkamp-Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kohler+Bovenkamp-Polska Sp. z o.o.