Markop Usługi Koparko-Ładowarką Mariusz Kumor

Drochów Dolny

Opinie o Markop Usługi Koparko-Ładowarką Mariusz Kumor

paweł

Ja pracowałem przy koszeniu. Praca w delegacji. Po ok tygodniu zaczął kombinować ze stawkami tak że za 14g pracy wychodziło mi 60zl hehe brak diet oraz rejestracji. Ciągłe obarczanie pracownika o błędy w organizacji zleceń (chyba szef kieruje firmą). Nie jest wypłacalny, kłamie itd. Później gdy chcemy odzyskać pieniądze straszy sądami. Masakra.

michal

Witam przestrzegam wszystkich przed tym oszustem zatrudnia na wywrotki pod kopanie kanalizacji 9 zł na godzinę do tego jesteś od łopaty od kierowania ruchem od kierowania busem od naprawiania ciężarówki 0 umowy a po tygodniu twierdzi ze się nie sprawdziłes i zwalnia ie płacąc nie polecam zdecydowanie!! Co chwile.oglosEnia na olx ze przyjmie.na wywrotke ten sam.nr tel.ale imiona zmienia uwaga!

Zostaw opinię o Markop Usługi Koparko-Ładowarką Mariusz Kumor - Drochów Dolny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Markop Usługi Koparko-Ładowarką Mariusz Kumor