Marcontrel Marine Control Electronics

Szczecin

Opinie o Marcontrel Marine Control Electronics

M

Rodzinna atmosfera panująca w firmie i bogaty księgozbiór sprzyjają samorozwojowi i podejmowaniu kolejnych, ekscytujących wyzwań. Dzięki wielu wyjazdom służbowym okrążyłem właściwie całą kulę ziemską i nabyłem cenne doświadczenia zarówno w pracy na statku jak i tzw. "kompetencje miękkie" dzięki obcowaniu z fachowcami z różnych kultur. Polecam.

Maciek

Akurat kiero to jest spoko gość. Od kiedy zwolnili dyscyplinarnie jednego pajaca to w firmie zrobił się spokój i jest dużo lepsza atmosfera pracy. Zarobki są adekwatne do posiadanej wiedzy. Jak ktoś coś potrafi to może zarobić tutaj naprawdę dobre pieniądze.

Zostaw opinię o Marcontrel Marine Control Electronics - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marcontrel Marine Control Electronics