Opinie o Blech-Stal sp.j. w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Blech-Stal sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Blech-Stal sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blech-Stal sp.j. w Tarnów

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Blech-Stal sp.j.?

Beyley

Witam! Osobiście nie podzielam opinii użytkownika o nick'u Marco. Firma Blech-Stal zatrudnia pracowników posiadających najwyższe kwalifikacje, nie te przekazywane na CV czy podczas rozmowy kwalifikacyjnej, lecz te ukazywane i weryfikowane w praktyce. Firmę Blech-Stal cechuje duża dynamika prac a także ciągła ewolucja (rozwój) na przestrzeni lat, dzięki czemu klasyfikuje się ona w czołówce krajowych producentów konstrukcji stalowej o rozpoznawalnej marce. Pracownikami firmy są ludzie posiadający wiedzą w wielu dziedzinach oraz posiadający solidne doświadczenie oparte na praktyce podczas realizacji zadań projektowych. Przez to spośród przyjmowanych do pracy pracowników ostatecznie pracę otrzymują osoby potrafiące sprawnie realizować powierzone firmie zadania projektowe. Właściciele firmy nigdy nie pozostają obojętni na widoczne zaangażowanie pracownika w powierzone mu zadania, wynagradzając go za okazany trud oraz oddanie. Nikt nie jest na to obojętny. Spowodowane to jest zapewne tym, że firma ma rodzinne korzenie, przez co panuje w niej, pozwolę tu sobie o stwierdzenie, miła rodzinna atmosfera oraz wzajemna życzliwość i zrozumienie. Podkreślić należy, że praca w firmie Blech-Stal daje satysfakcję i pozwala ciągle rozwijać swoje zdolności oraz wiedzę poprzez realizację opisywanych powierzanych zadań projektowych. Ponadto firma daje pracownikom możliwość rozwoju osobistego i rozszerzania swoich kwalifikacji, zarówno poprzez organizowanie szkoleń dla pracowników, jak również wspierając swoich pracowników podczas podjętych przez nich kroków do dalszego rozwoju osobistego. Praca dwu- lub trzyzmianowa też nie powinna być zaskoczeniem z uwagi na fakt, że firma Blech-Stal jest zakładem prefabrykacji konstrukcji stalowej i to wynika ze specyfiki pracy takich zakładów pracy. W woli wyjaśnienia dla użytkownika "Marco" nadmienię (to co powinno być zauważone przez niego osobiście podczas jego "kariery" w firmie, że aby zachowa

@Beyley

Oczywiście widać od razu, że opinia jest pisania przez kogoś z biura bądź samą górę. Żaden pracownik nie poświęciłby swojego prywatnego czasu na napisanie takiego eseju na temat firmy i to właśnie językiem stricte marketingowym. Brawo - piszcie sobie sami opinie i usuwajcie te negatywne. Wiadomo przecież, że uczciwie nie da się zarobić, a jakby każdy mógł otwarcie ocenić waszą firmę, to nikt nowy nie przyszedłby tam pracować.

Czy zdarzają się nadgodziny w Blech-Stal sp.j.?

H Nowy wpis

Hah dobre ????

Paulina Nowy wpis
@H

A z czego się śmiejesz? Zawsze tak spoko się tu robota układała, że nie trzeba było ich robić? ;)

Wiktor

Zawsze można zmienić pracę jeśli jest tak źle. A może tzreba poprostu wziąć się za pracę!!

Sasza from russia
@Wiktor

Oczywiście, że można, lecz brak szacunku do pracownika (zapewne też do osób postronnych), jest czymś normalnym? Chyba nie. Tak nie powinno być, czy siedzenie na kamerach 24/7 normalnie świadczy o człowieku? Idąc do pracy powinno się iść z zadowoleniem, że masz prace zarobisz, lubisz to co robisz. A większość ludzi myśli tylko, byle by przetrwać ten dzień i żeby najlepiej nie chodził (jeździł) po hali. Jak wyjeżdża na budowy to w firmie jest święto w końcu można odetchnąć, lecz zapewne i tam obserwuje co się dzieje na hali na tablecie.

nn
@Sasza from russia

Brawo. Nic dodać, nic ująć. To jest najbardziej wiarygodna opinia!!!!!

Blech stal
@Sasza from russia

Jako osoba postronna zdecydowane nie dla tej firmy. Brak szacunku dla innych i totalna olewka. (usunięte przez administratora)

Aplikowałeś do firmy Blech-Stal sp.j.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Tarnów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Tarnów

Fajna firma , fajny szefo , niestety musiałem się zwolnić ale firma godna polecenia. Pod stołem nic nie daje się to bzdura. Na kamerach nikt nie siedzi 24h.(tyłko jak coś się stanie ). Nikt nikogo na smyczy nie trzyma. Jak coś niepasuje dziękuję i dowidzenia a nie głupoty po forach pisać. Powodzenia wszystkim. ????????

Autentyk

Hahahahhahahahahahah pogratulować koledze fantazji !!! Brawo Ty !!! Zachęcam do spróbowania sił z pisaniu scenariuszy Sci-Fi !!! Jest potencjał !!!! ????????????????????

Pracownik_Roku

Szanowny Panie Pracowniku, proszę mieć świadomość, że czytając pozostałe komentarze, Pana wypowiedź trąci jakimiś dziwnymi i niezrozumiałymi personalnymi animozjami ( o ile rozumie Pan znaczenie tego słowa). Każdy z pracowników firmy Blech-Stal zna podział pracy i wie, że to co Pan pisze jest kompletną bzdurą. Czytając Pana ocenę wizualna Pana K.B. zachęcamy do opublikowania swojego wizerunku, będziemy podziwiać Pana wzrost i gabaryty....:-) Na koniec pragnę poinformować, że pomówienia i oskarżenia, których Pan się dopuścił mogą mieć nieocenione skutki prawne i finansowe gdyż na to są zwyczajnie paragrafy a każdy kto udziela się na tym forum jest do zidentyfikowania. Proponujemy skorygować swoją wypowiedź...

MBerenda

Jeżeli faktycznie masz jakieś dowody to napisz mi na mberenda@op.pl zbieram dowody od różnych pracowników bo mnie zwolnili przez te zje**** kamery ,a prawnik mi wytłumaczył że w tych miejscach nie mogą być zamontowane kamery. Szukam poszkodowanych i będę występował do sądu o odszkodowanie .

Kris

Nareszcie prawdę ktoś napisał. Szacun!

Firma godna polecenia ! Wynagrodzenie dobre, organizacja pracy również. Miejsce dla ludzi którym chce się pracować. Zdecydowanie polecam ! :)

@Michał

A jak współpracownicy? Fajny zespół macie? Wszelkie opinie dotyczące warunków w Blech-Stal mile widziane.

@Michał

Co za bzdury piszesz kretyn.. jeden

a jaki jest obowiązujący strój na hale?

Jaś
@Adam

Galowy

Pan kracy

Dużo słyszałem o tej firmie ????

@Pan kracy

Taki wpis niestety nic nie mówi innym. Nie można nawet wywnioskować czy słyszałeś pozytywne rzeczy czy negatywne. W takim razie może napiszesz co takiego słyszałeś? Pamiętaj też, że skoro tylko słyszałeś od kogoś to wcale nie muszą być to sprawdzone informacje. Najlepiej wypowiadać się bazując na własnych doświadczeniach.

Dan.

Pracuję parę lat, jestem zadowolony, kasa się zgadza a pracować trzeba jak wszędzie. Niczego w życiu nie ma za darmo. Zdecydowanie polecam !

Ktoś

Referencje którymi się chwalicie na stronie świadczom o ludziach którzy tyrajom jak woły którzy mogli by ksiązki pisać o R.B. Blech-Stal tacy Wolom milczeć ale ile można 5.10 .25 .30 lat znosić fanaberie fochy i te inne zarciki zarobki mogom być zadawalajonce podwarunkiem ze chce się zostać niewolnikiem pana B

Swoj

Lepiej jej nie złościć :) szacun a mnie nie wkorwiav

Izydor

Takie informacje na forum mogą być bardzo niewiarygodne, trzeba to uzgadniać indywidualnie, polecam firmę.

Monter Spawacz z huty

Wirtam. Czy mniej więcej można określić jaka stawka godzinowa obowiązuje dla spawwacza mig mag z uprawnieniami oraz dla montera z 5 letniz stazem przy konstrukcjach dla przemyslu hutniczego? Pozdrawiam

Alek

Ciężko awansować?

Sasza from russia

Jom jest robotny chłop, a sef Robert ksycy na mnie, że wiecznie mu mało i mało. Pracowałem tam na różnych stanowiskach, gdyż takie warunki pracy tam narzucają. Kiedyś nawet przewalałem gnój. Gdyż Pan Robert jest zapalonym hodowcą zwierzyny rolnej. Urlop ciężko ustalić gdyż zazwyczaj Robert B powszechnie używany za szefa spółki, mówi o urlopie w piątek dwa tygodnie urlopu wtedy kiedy mu pasuje. O dodatkowych pracach tez dowiadujemy się 15 minut przed zakończeniem dniówki. Nie możemy podważyć decyzji Roberta B zwanego szefem. Dodam jeszcze, że przyszedłem tam jako spawacz z wieloletnim doświadczeniem na rurociągach i z dobrymi referencjami. Polecam ten zakład bardzo serdecznie bardzo dobrze wspominam czasy kiedy tam pracowałem pozdrowienia dla najlepszego szefa na świecie.

Każdy niekorzystny komentarze na temat firmy jest na bieżąco usuwany!!!!

mało mało mało
@pracownik

Dużo by można pisać Nie znasz dnia ani godziny ...

@pracownik

Dodałeś komentarz już jakiś czas temu, jednak uważam, że warto na niego odpowiedzieć i wyjaśnić pewne kwestie. Otóż, wpisy na forum usuwane są tylko wtedy, gdy łamią postanowienia jego regulaminu. Akceptujesz go przed dodaniem komentarza, jednak zachęcam Ciebie do ponownego zapoznania się z nim w celu wyjaśnienia jakich sytuacji może to dotyczyć: https://www.gowork.pl/regulamin Chciałabym również dodać, że każdy użytkownik może zgłosić komentarz do administracji, gdzie sprawdzany jest on pod względem zgodności z regulaminem i dopiero wtedy może zostać ewentualnie usunięty. Każdy komentarz, nawet jeśli jest negatywny, a nie łamie jego postanowień, pozostaje w dalszym ciągu na forum.

Beyley

..., że aby zachować płynność pracy podczas wytwarzania elementów konstrukcji stalowej na wszystkich etapach ich prefabrykacji (a zarazem na wszystkich stanowiskach pracowniczych) konieczne jest prowadzenie kilkuzmianowego harmonogramu pracy dla pewnych etapów wymagających większej pracochłonności a zarazem wymagających poświęcenia im większej ilości czasu. Kamery są, ponieważ uwarunkowane jest to faktem bezpieczeństwa pracowników i posiadanego sprzętu. Monitoring jest obecnych czasach najpowszechniejszą formą zabezpieczenia firm przed niepożądanymi sytuacjami, które mogą nastąpić. Podczas mojej trzyletniej pracy w firmie Blech-Stal nie spotkałem się jeszcze ani jeden raz sytuacją umiejscowienia monitoringu w toaletach, ani z sytuacją montażu podsłuchu w którymkolwiek z pomieszczeń zakładu. Opisując właściciela firmy użytkownik Marco znacznie wyolbrzymił temat. Należy rozumieć i odróżniać, co podczas prowadzenia firmy oznacza stanowczość, dla zapewnienia jej dobra. Polecam firmę jako godnego uwagi pracodawcę. Pozdrawiam Usatysfakcjonowany pracownik D.

xxx
@Beyley

Chyba K i nie pracownik

Krzysiek

Przeczytałem opinie kolegi Marco i postanowiłem też napisać kilka słów. Generalnie w życiu jest tak, że zazwyczaj jak jest dobrze i ludzie pracują dłuższy czas to nikt na tego typu portalach się nie wypowiada. Ja sam przepracowałem w firmie Blech-Stal prawie siedem lat i zmieniłem pracę tylko dlatego iż wyjechałem za granice. Właściciele cenią pracowników, którym się chce pracować i pracują... Firma ma dużo zleceń przez co jest system dwu zmianowy ale dzięki temu jest też firmą stabilną. Z tego co słyszałem od starszych pracowników to nawet i drugie pokolenia co po niektórych pracują więc o czymś to świadczy. Kolega Marco chyba też nie rozumie, że kamery są dla bezpieczeństwa pracowników i zakładu. W każdym większym zakładzie jest monitoring. Co do właściciela to trzeba mieć spore jaja i niezłą głowę żeby w dzisiejszych czasach utrzymać firmę w dobrej kondycji przez prawie trzydzieści lat. Także nie ma co się dziwić, że jak ktoś szuka przechowalni i co miesięcznej wypłaty poczuł się urażony nagłym zwolnieniem... Ja szczerze polecam pod warunkiem chęci do pracy.

Ktoś się wypowie na temat pracy w Blech Stal?

@Nowy

Dobre pytanie. Taka firma, z tego co można zobaczyć to ciągle rekrutują nowych pracowników, a opinii brak. Może ktoś się wreszcie wypowie?

Zostaw merytoryczną opinię o Blech-Stal sp.j. - Tarnów

• Jak się pracuje w Blech-Stal sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Blech-Stal sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Blech-Stal sp.j.?

Blech-Stal sp.j.