Blech-Stal Spółka jawna

Tarnów

Ocena pracodawcy 6/6

na podstawie 71 ocen.

Blech-Stal Spółka jawna
6 71 6 1

Opinie o Blech-Stal Spółka jawna

pracownik

Każdy niekorzystny komentarze na temat firmy jest na bieżąco usuwany!!!!

mało mało mało
@pracownik 24.08.2018 10:32

Dużo by można pisać Nie znasz dnia ani godziny ...

Emilia
@pracownik 24.08.2018 10:32

Dodałeś komentarz już jakiś czas temu, jednak uważam, że warto na niego odpowiedzieć i wyjaśnić pewne kwestie. Otóż, wpisy na forum usuwane są tylko wtedy, gdy łamią postanowienia jego regulaminu. Akceptujesz go przed dodaniem komentarza, jednak zachęcam Ciebie do ponownego zapoznania się z nim w celu wyjaśnienia jakich sytuacji może to dotyczyć: https://www.gowork.pl/regulamin Chciałabym również dodać, że każdy użytkownik może zgłosić komentarz do administracji, gdzie sprawdzany jest on pod względem zgodności z regulaminem i dopiero wtedy może zostać ewentualnie usunięty. Każdy komentarz, nawet jeśli jest negatywny, a nie łamie jego postanowień, pozostaje w dalszym ciągu na forum.

Administrator

Jak wypowiecie się na temat związany z wynagrodzeniami w Blech-Stal Spółka jawna? Czy od czasu dodania ostatniej opinii pensje w przedsiębiorstwie zmieniły się?

Beyley

..., że aby zachować płynność pracy podczas wytwarzania elementów konstrukcji stalowej na wszystkich etapach ich prefabrykacji (a zarazem na wszystkich stanowiskach pracowniczych) konieczne jest prowadzenie kilkuzmianowego harmonogramu pracy dla pewnych etapów wymagających większej pracochłonności a zarazem wymagających poświęcenia im większej ilości czasu. Kamery są, ponieważ uwarunkowane jest to faktem bezpieczeństwa pracowników i posiadanego sprzętu. Monitoring jest obecnych czasach najpowszechniejszą formą zabezpieczenia firm przed niepożądanymi sytuacjami, które mogą nastąpić. Podczas mojej trzyletniej pracy w firmie Blech-Stal nie spotkałem się jeszcze ani jeden raz sytuacją umiejscowienia monitoringu w toaletach, ani z sytuacją montażu podsłuchu w którymkolwiek z pomieszczeń zakładu. Opisując właściciela firmy użytkownik Marco znacznie wyolbrzymił temat. Należy rozumieć i odróżniać, co podczas prowadzenia firmy oznacza stanowczość, dla zapewnienia jej dobra. Polecam firmę jako godnego uwagi pracodawcę. Pozdrawiam Usatysfakcjonowany pracownik D.

xxx
@Beyley 06.04.2017 20:58

Chyba K i nie pracownik

Beyley

Witam! Osobiście nie podzielam opinii użytkownika o nick'u Marco. Firma Blech-Stal zatrudnia pracowników posiadających najwyższe kwalifikacje, nie te przekazywane na CV czy podczas rozmowy kwalifikacyjnej, lecz te ukazywane i weryfikowane w praktyce. Firmę Blech-Stal cechuje duża dynamika prac a także ciągła ewolucja (rozwój) na przestrzeni lat, dzięki czemu klasyfikuje się ona w czołówce krajowych producentów konstrukcji stalowej o rozpoznawalnej marce. Pracownikami firmy są ludzie posiadający wiedzą w wielu dziedzinach oraz posiadający solidne doświadczenie oparte na praktyce podczas realizacji zadań projektowych. Przez to spośród przyjmowanych do pracy pracowników ostatecznie pracę otrzymują osoby potrafiące sprawnie realizować powierzone firmie zadania projektowe. Właściciele firmy nigdy nie pozostają obojętni na widoczne zaangażowanie pracownika w powierzone mu zadania, wynagradzając go za okazany trud oraz oddanie. Nikt nie jest na to obojętny. Spowodowane to jest zapewne tym, że firma ma rodzinne korzenie, przez co panuje w niej, pozwolę tu sobie o stwierdzenie, miła rodzinna atmosfera oraz wzajemna życzliwość i zrozumienie. Podkreślić należy, że praca w firmie Blech-Stal daje satysfakcję i pozwala ciągle rozwijać swoje zdolności oraz wiedzę poprzez realizację opisywanych powierzanych zadań projektowych. Ponadto firma daje pracownikom możliwość rozwoju osobistego i rozszerzania swoich kwalifikacji, zarówno poprzez organizowanie szkoleń dla pracowników, jak również wspierając swoich pracowników podczas podjętych przez nich kroków do dalszego rozwoju osobistego. Praca dwu- lub trzyzmianowa też nie powinna być zaskoczeniem z uwagi na fakt, że firma Blech-Stal jest zakładem prefabrykacji konstrukcji stalowej i to wynika ze specyfiki pracy takich zakładów pracy. W woli wyjaśnienia dla użytkownika "Marco" nadmienię (to co powinno być zauważone przez niego osobiście podczas jego "kariery" w firmie, że aby zachowa

Krzysiek

Przeczytałem opinie kolegi Marco i postanowiłem też napisać kilka słów. Generalnie w życiu jest tak, że zazwyczaj jak jest dobrze i ludzie pracują dłuższy czas to nikt na tego typu portalach się nie wypowiada. Ja sam przepracowałem w firmie Blech-Stal prawie siedem lat i zmieniłem pracę tylko dlatego iż wyjechałem za granice. Właściciele cenią pracowników, którym się chce pracować i pracują... Firma ma dużo zleceń przez co jest system dwu zmianowy ale dzięki temu jest też firmą stabilną. Z tego co słyszałem od starszych pracowników to nawet i drugie pokolenia co po niektórych pracują więc o czymś to świadczy. Kolega Marco chyba też nie rozumie, że kamery są dla bezpieczeństwa pracowników i zakładu. W każdym większym zakładzie jest monitoring. Co do właściciela to trzeba mieć spore jaja i niezłą głowę żeby w dzisiejszych czasach utrzymać firmę w dobrej kondycji przez prawie trzydzieści lat. Także nie ma co się dziwić, że jak ktoś szuka przechowalni i co miesięcznej wypłaty poczuł się urażony nagłym zwolnieniem... Ja szczerze polecam pod warunkiem chęci do pracy.

Nowy

Ktoś się wypowie na temat pracy w Blech Stal?

Zainteresowany
@Nowy 08.08.2016 13:45

Dobre pytanie. Taka firma, z tego co można zobaczyć to ciągle rekrutują nowych pracowników, a opinii brak. Może ktoś się wreszcie wypowie?

Zostaw opinię o Blech-Stal Spółka jawna - Tarnów

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Blech-Stal Spółka jawna