Workplast Grzegorz Kawalec

Zduńska wola

Opinie o Workplast Grzegorz Kawalec

Krzysztof Sierański

Witam z tej strony naprawde Sierański Krzysztof, ten kto napisal ta opinie podszywajac sie pod moje nazwisko zasluguje na kare, bo podszywanie sie pod kogos jest karalne. Nie stracilem pracy z powodu alkoholu tylko z powodu czlowieka ktory nie powinien prowadzic firmy. Prosze o usuniecie tych klamstw ktore sa podpisane moim nazwiskiem. Poza tym cos jest w tych 8 polubieniach pierwszego wpisu do ktorego oczywiscie tez polubie.

Krzysztof sierański

Firma super nie zgadzam się z opinią poprzednia wynagrodzenia na czas i zgodnie z umową jedyny minus to że nie można pić alkoholu ja właśnie tak straciłem pracę w tej firmie. Sierański Krzysztof

Przemek
@Krzysztof sierański 01.06.2016 15:43

Nie można pic w pracy? Oj to skandaliczne.

Zostaw opinię o Workplast Grzegorz Kawalec - Zduńska wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Workplast Grzegorz Kawalec