Mezon Klima Sp. z o.o.

Plewiska

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Mezon Klima Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mezon Klima Sp. z o.o.

Krzysztof

Znakomita firma, wysokie zarobki, szczególnie w serwisie. Prawdopodobnie są najlepsi w regionie stąd też pełne obciążenie pracą. Wykonali wiele spektakularnych systemów klimatyzacyjnych i chłodniczych w tym kompletne osuszanie podziemnych szybów w Kopalni Wieliczka. Są 27 lat na rynku i to o czymś świadczy. Stanowią zgrany zespół, są jak rodzina, choć oczywiście nie brak i u nich niedociągnięć. Nie wszyscy inżynierowie są wysoko oceniani. Podobnie z technikami i monterami. Są znakomici ale i słabsi. Smutne, że niektórzy z wieloletnich pracowników po odejściu z zespołu i przejęciu części rynku Mezonu jeszcze potrafią oczerniać swoją dawną firmę, która ich wykształciła.

Kejt

Firma Mezon którą znam bardzo dobrze posiada w swoich szeregach bardzo lojalnych i pracowitych ludzi . Klienci firmy ktorzy czesto wystawiaja Mezonowi bardzo dobre referencje są najlepszym atutem. Pracownicy wiążą się z firmą po kilkamascie lat i więcej i jest to ich decyzja więc chyba o czymś to świadczy. lUDZIE KTORZY NEGATYWNIE OCENIAJĄ MEZON ALBO TEJ FIRMY NIE ZNAJĄ ALBO CZEGOŚ ZAZDROSZCZĄ bo inaczej tego nie umiem wytlumaczyc.

fab

dokładnie tak jak kolega napisał... Mezon jak to mówi kierownik praca musi być ich wykonana na tip top hehe( przysłowiowe...) a poźniej chłopacy mozecie jezdzic na swoje lewizny:)) pozdrawiam kierownika:)) nie ma to jak zabierac im roboty:))

Maciej
@fab 16.11.2015 11:52
dokładnie tak jak kolega napisał... Mezon jak to mówi kierownik praca musi być ich wykonana na tip top hehe( przysłowiowe...) a...

Z tego co wiem to Mezon Klima zwykle poprawia spartaczone przez inne firmy , lub swoich dawnych a dziś samodzielnych pracowników sknocone systemy. Zespół składa się z pracowników, którzy są z Mezonem związani po 20 lat ... a nie jak w niektórych firmach po kilka lat lub miesięcy. To o czymś świadczy.

Mezonka
@fab 16.11.2015 11:52
dokładnie tak jak kolega napisał... Mezon jak to mówi kierownik praca musi być ich wykonana na tip top hehe( przysłowiowe...) a...

Drogi fab (Fabianie Sz. serwisancie z Kościana) plujesz na Mezon dzięki któremu dziś umiesz to co umiesz i masz to co masz. Dorobiłeś się i wykształciłeś w tej firmie a dziś (zresztą nie tylko od dziś) uważasz się za eksperta w każdej dziedzinie. Pozwalasz sobie na niewybredne komentarze na temat firmy, której zawdzięczasz tak dużo. Dziś owszem pracujesz na własny rachunek ale na bazie klientów pozyskanych przez Mezon a podebranych przez Ciebie do własnej działalności. Ja pracuję w Mezonie prawie 20 lat i nie wyobrażam sobie zamienić tej Firmy na jakąkolwiek inną. To jaka panuje tu atmosfera i jak jesteśmy traktowani przez Prezesa jest bezcenne. Wzajemny szacunek i zaufanie to wartości, które budują i utrzymują zespół przez wiele lat. Nie każdy potrafi to docenić i nie każdy pasuje do tego grona co widać chociażby po Tobie i po niektórych kłamliwych komentarzach powyżej. Pozdrawiam

serwisant

zarobki-porażka... mało kompetentnych ludzi tam pracujących prócz serwisanta z kościana... jestem na swojej działalności i serwisuje to co Mezon... źle wykonał. Ogólnie reputacja jest bardzo mizerna... firmy

elo

Kolego czy możesz coś więcej napisać o Mezon w Plewiskach? Jakie zarobki, czy są nadgodziny, itd...?

Zostaw opinię o Mezon Klima Sp. z o.o. - Plewiska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mezon Klima Sp. z o.o.