Fol-Pack Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

Kkkkkkkkkrrrrrzzzzzzzooooooookkkkkkkk!!!!

vvv00vvv

Cudowna firma.

Janusz

Ten cały egocentryk zmarnował życie tylu ludziom!!!!!!! Nic do zaoferowania.Investor wiatrakowy.Niemcy sprzedali mu przeżarty rdzą złom. Zero pojęcia o biznesie.Gnijąca firma! Uciekajcie jak najdalej. Wiem co mowię o tej rzeźni. Brak szacunku do drugiego człowieka Gość rozdeptał mnie i moją rodzinę. Nigdy więcej!!!!!!!!!!!!

właścicel
@Janusz 15.06.2015 00:57

Opluwać w internecie może każdy każdego, ale trzeba mieć w sobie odrobinę uczciwości i samokrytyki, żeby się podpisać swoim imieniem czy nazwiskiem pod tym co się wypisuje, żeby być w minimalnym stopniu wiarygodnym!!!! "JANUSZU"!!!!

azzas

Firma konkretna, szef wymagający. Jak robisz co do ciebie należy masz święty spokój i porządną kasę w kieszeni.

Zostaw opinię o Fol-Pack Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe - Końskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fol-Pack Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe