Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe „Fol-Pack” w Końskie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe „Fol-Pack”. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe „Fol-Pack” o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe „Fol-Pack” w Końskie

Skąd takie duże zapotrzebowanie na handlowców? Bo w starym ogłoszeniu było zapotrzebowanie na dosyć sporo miejscowości, choć widzę, że to praca zdalna i stąd ta lokalizacja. Skoro to praca zdalna to w jakim celu wymagane jest prawo jazdy? Czy oprócz komputera od firmy dostaje się coś jeszcze? Może auto, skoro mowa o prawku?

xx Nowy wpis

Witam czy obecnie są jakieś przyjęcia na produkcje? jak wygląda system pracy

Czy osoba bez doświadczenia w pracy w księgowości ale chcąca rozwijać się w tym zakresie może tu otrzymać pracę na stanowisku Asystenta do spraw księgowości? W jaki sposób firma wdraża nowych pracowników i ile początkowo wyniosłoby moje wynagrodzenie? Z wygasłego na początku zeszłego roku ogłoszenia wyczytałem, że płacono 5 500 zł brutto.

Wojciech Grundkowski Nowy wpis

Firma godna polecenia. Współpracujemy od wielu lat, bez żadnych problemów.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe „Fol-Pack”, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Leszno
G.M Trans Roboty Ziemne

Świadczę usługi dla firmy Fol-Pack już od dwóch lat.Właściciel firmy bardzo stanowczy ????ale można z nim wszystko dogadać i ustalić na spokojnie.Co do płatności to rewelacja dziś faktura dziś pieniądze lub następnego dnia!A w dzisiejszych czasach trzeba to naprawdę docenić???????? polecam w 100%.

Hanna
@G.M Trans Roboty Ziemne

Super! Orientujesz się czy w Fol-Pack są zatrudnieni bezpośrednio jacyś pracownicy? Nie widać nigdzie ogłoszeń ale może mąż poszedłby zapytać o pracę

Dawid

Osobiście nie polecam tego „przedsiębiorstwa” - o ile tak można to miejsce nazwać. Czas który tam spędziłem uważam, za kompletnie stracony... Sposób funkcjonowania firmy według mnie jest niedopuszczalny tak samo jak zachowania szefa w stosunku do pracowników. Moja „przygoda” w tym miejscu na całe szczęście była krótka, ale wspomnień pozostanie mnóstwo. Jedyny plus to ludzie którzy tam pracują i próbują poprawić atmosferę, za co ich mega podziwiam. Poza tym nic dobrego na temat tego miejsca nie powiem mimo szczerych chęci. Po upływie kilku miesięcy stwierdzam, że nie ma takiej kwoty pieniężnej za którą ponownie zdecydowałbym się przekroczyć próg tego „przedsiębiorstwa” Pozdrawiam pracowników i życzę wytrwałości bądź znalezienia innej pracy bo mimo wszystko w takim mieście jak Końskie można to zrobić :)

Aleksandra
@Dawid

No jeśli nie da się Ciebie przekupić no to super, ale inni pracownicy jakoś tu pracują, skoro firma działa? Wiadomo jakie mogą mieć stawki?

@Dawid

Jeżeli ktoś oczekuje od kogoś odpowiedniego traktowania sam powinien być w porządku. Jeżeli samemu jest się nie w porządku w stosunku do firmy i ludzi, którzy ją tworzą żerując na ich pracy a samemu sprzedając samochody zamiast zająć się wykonywaniem swoich obowiązków to faktycznie w tej firmie można być rozczarowanym brakiem akceptacji szefa takiego postępowania. Jak widać uczciwe osoby nie mają takich problemów. Mimo wszystko życzę Ci powodzenia w realizacji swoich zawodowych celów i pamiętaj, że prawda zawsze się obroni.

x

Witam , czy w tym momencie jest rekrutacja na produkcje ? i jakie są wymagania ?

Bartosz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

@Bartosz

Chwilowo nie mamy wolnych wakatów do obsadzenia, ale dla interesujących ludzi miejsce w naszej drużynie zawsze się znajdzie. Osoby zainteresowane pracą w Fol-Pack 'u zachęcam do przesyłania CV na adres e-mail rekrutacja @fol-pack.com.pl.

olo
@Mariusz Kołodziejczyk

Podany adres mailowy nie dział

Mariusz Kołodziejczyk

Nie ulega wątpliwości, że w Firmie Fol-Pack nie ma miejsca dla naciągaczy i nieudaczników życiowych, którzy frustrację wynikającą ze swojej nieudolności życiowej wylewają w necie, nie mając za grosz odwagi, żeby się podpisać i wziąć odpowiedzialność za bzdury, które się wypisuje. Nic nie warty "stek bzdur" dla których szkoda czasu. Stażystka "płakała" ponieważ rozbiła samochód jadąc do pracy. A jak "okres się spóźnia" - to też moja wina?!?!? Żenada!!!!!

Szakul
@Mariusz Kołodziejczyk

Odrobina człowieczeństwa i wyrozumiałości nikomu nie zaszkodzi....

Jak długo trwa proces awansu w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Fol-Pack Mariusz Kołodziejczyk?

Mariusz Kołodziejczyk

Awans w firmie Fol-Pack ma charakter indywidualny tak samo jak każda osoba jest indywidualnością. Dlatego nie ma ściśle określonego okresu zatrudnienia po upływie którego ktoś może liczyć na awans.

m

Firma ok, jak wszędzie raz jest lepiej raz gorzej ale sumarycznie polecam jako że pracowałem tam jakiś dłuższy czas i zdążyłem poznać specyfikę i właściciela. Godna polecenia dla ludzi , którzy chcą pracować i wykazać troche własnej inicjatywy a nie czekać na koniec dnia.

@m

Dziękuję Michale za współpracę i obiektywną opinię - a to rzadkość. Okazuje się, że dużo łatwiej przychodzi wylewanie jadu niż poddanie obiektywnej ocenie tematu na który się wypowiada. Pozdrawiam i powodzenia życzę.

Roman

Czy ktoś orientuje się jak wygląda aktualna sytuacja firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Fol-Pack Mariusz Kołodziejczyk? Na stronie internetowej firmy, można znaleźć informacje, że firma posiada także Studio Graficzne. Na jakie wynagrodzenie może liczyć Grafik w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Fol-Pack Mariusz Kołodziejczyk? Dzieląc się swoją opinią pomagasz innym kandydatom w dotarciu do cennych informacji.

@Roman

Zapraszam do kontaktu, w celu uzyskania informacji "u źródła". Okazuje się, że nie brakuje ludzi, którzy zamiast zająć się pracą w "rzeczywistym życiu" to wolą się lansować opluwaniem innych w wirtualnym świecie. Pozdrawiam.

@Mariusz Kołodziejczyk

Dane kontaktowe dostępne na www.fol-pack.pl Pozdrawiam serdecznie

@Roman

Z tego co mi wiadomo to firma ma się bardzo dobrze, płaci w terminie a do tego realizuje ambitne inwestycje. Studio graficzne chyba jest dobrze obsadzone, projekty atrakcyjne i do tego naprawdę szybko realizowane.

Oliwka

Kkkkkkkkkrrrrrzzzzzzzooooooookkkkkkkk!!!!

@Oliwka

Dla "anonimowych cenzorów" "kkkk....kkk" a dla innych "dorodne drzewo". Pozdrawiam i powodzenia żeczę.

@Mariusz Kołodziejczyk

oczywiście ... "życzę" :-) poprawiam się, żeby "profesorom od języka ojczystego" nie dawać "pożywki do hejtu". Pozdrawiam serdecznie.

azzas

Firma konkretna, szef wymagający. Jak robisz co do ciebie należy masz święty spokój i porządną kasę w kieszeni.

@azzas

Cieszę się, że mieliśmy przyjemność się poznać. Pozdrawiam serdecznie.

vvv00vvv

Cudowna firma.

@vvv00vvv

Dziękuję za opinię, do tego pozytywną, a to rzadkość :-) Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do współpracy.

Zielińscy

To juz koniec.... Zaczynamy odliczanie

@Zielińscy

Coś się kończy, coś zaczyna - taka kolej rzeczy. Pozdrawiam i powodzenia życzę.

Roman

@Odpowiedź dla Romana, dziękuję, że zdecydowałeś się zareagować na mój wpis. Na pewno jest on pomocny dla tych osób, które poszukują informacji na temat Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowe Fol-Pack Mariusz Kołodziejczyk przed podjęciem decyzji o aplikowaniu do niego.

Janusz

Ten cały egocentryk zmarnował życie tylu ludziom!!!!!!! Nic do zaoferowania.Investor wiatrakowy.Niemcy sprzedali mu przeżarty rdzą złom. Zero pojęcia o biznesie.Gnijąca firma! Uciekajcie jak najdalej. Wiem co mowię o tej rzeźni. Brak szacunku do drugiego człowieka Gość rozdeptał mnie i moją rodzinę. Nigdy więcej!!!!!!!!!!!!

właścicel
@Janusz

Opluwać w internecie może każdy każdego, ale trzeba mieć w sobie odrobinę uczciwości i samokrytyki, żeby się podpisać swoim imieniem czy nazwiskiem pod tym co się wypisuje, żeby być w minimalnym stopniu wiarygodnym!!!! "JANUSZU"!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe „Fol-Pack” - Końskie

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe „Fol-Pack”?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe „Fol-Pack” tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe „Fol-Pack”
4.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Leśna 91
    26-200 Końskie

Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe „Fol-Pack”