Fol-Kar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

Gniezno

Opinie o Fol-Kar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

dziunia

Nie polecam. Ciężkie warunki pracy, szkodliw. Niska stawka godzinowa i zero podwyżek. Szefostwo wymagające i myślące tylko o sobie. Jesteś tam od wszystkiego. Faworyzowani niektórzy pracownicy. Nowi są nie szanowani. Pan D. To straszny bura. Gdyby nie rodzice do niczego by nie doszedł. Bo nic nie umie i nikt go nie lubi.

Banoo

nie warto firma nie do polecenia, bardzo dużo pracy za mało godziwe pieniądze, ludzie przychodzą tam z CV i od razu wychodzą, praca w ciężkich warunkach. Chciałem tam polecić znajomego tylko stwierdziłem p co sobie robić wrogów wśród znajomych

Zostaw opinię o Fol-Kar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe - Gniezno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fol-Kar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe