Opinie o Tomanek Krzysztof P.P.H.U. Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Sanpomp w Sienno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tomanek Krzysztof P.P.H.U. Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Sanpomp. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Tomanek Krzysztof P.P.H.U. Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Sanpomp na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Opakowania, etykiety, folie, taśmy - produkcja palet

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomanek Krzysztof P.P.H.U. Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Sanpomp w Sienno

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Tomanek Krzysztof P.P.H.U. Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Sanpomp?

M38 Nowy wpis

Negatywne komentarze są owocem (usunięte przez administratora) komentujących, chcących zaszkodzić firmie. Kto poznał osobiście właściciela i faktycznie składał zamówienie będzie wiedział, że są to pomówienia. Radzę się nie sugerować wrednymi szujami.

ktoś

Moja opinia oparta jest na relacji pracownika w tej firmie i jest prawdziwa. To firma ludzi pijących w pracy i po pracy w barze w Siennie. Jak może taka osoba pracować solidnie jak myśli o piciu??? Byłam z taką osobą i wiem jak to wyglądało bo mi często opowiadał o pracy w firmie.

Maciej Nowy wpis
@ktoś

Myślisz, że właściciel zdaje sobie sprawę z tego, że niektóre osoby pracują pod wpływem alkoholu? Czy zostało mu to zgłoszone? Co on na to?

K2020 Nowy wpis
@ktoś

"Pijacych w pracy (...) w barze w Siennie"?? To jest wręcz zabawne. Brzmi jakby pracownicy pracowali w barze. Prosze nauczyc sie skladac zdania zgodnie z zasadami rządzącymi jezykiem polskim.

M19

Najlepsza firma w jakiej miałem dotychczas okazję pracować. Sam szef jak i pracownicy to bardzo uprzejmi ludzie, zaangażowani w swoją wymagającą staranności pracę. Dużo pracy, ale za to wynagrodzenie konkretne i adekwatne do tego co trzeba wykonać. Wypłaty zawsze w terminie. Takiej atmosfery jaka panuje w Sanpomp może pozazdrościć nie jedna firma. Polecam każdemu, kto szuka dobrej pracy, za dobre pieniądze.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko TARTACZNIK w firmie Tomanek Krzysztof P.P.H.U. Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Sanpomp? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Leszno
ktoś

Przedsiębiorstwo zatrudnia samych meneli którzy notorycznie w pracy piją robiąc wypadki np p. M.. potrzebma wymiana pracowników.

KP89
@ktoś

Stanowczo nie zgodzę się z autorem tego wpisu.. określając mianem meneli ludzi którzy mają nie lekką pracę, trzeba mieć jakieś podstawy do tego, a z tego co wiem jako były pracownik, u Pana Tomanka wcześniej jak i teraz pracują w większości młodzi ludzie, którym zależy na tej pracy i są w nią w pełni zaangażowani, właściciel dba o dobre imię firmy i nie pozwala sobie na zatrudnianie pierwszej lepszej osoby z ulicy. Pracodawca godny polecenia, praca zgodna z umową i warunkami jakie ustalaliśmy na wstępie, wynagrodzenie zawsze w terminie, również jeśli potrzebne było wolne Pan K. Tomanek nigdy nie utrudniał, i starał się dopasować czas pracy korzystnie dla obu stron.

@KP89

i po co tak kłamać znam osobiście jednego z pracowników i jest alkoholikiem , który mi wszystko opowiedział co dzieje się w firmie , sam bedąc pod wpływem alkoholu miał wypadek , a że był pijany nic mu się nie stało .

Nobody
@ktoś

Rzeczywiście "alkoholik" to rzetelne źródło informacji. Pożądane byłoby opierać się na własnych doświadczeniach zamieszczając opinie na forum. Pogłoski niczemu nie służą.

K12345

Najlepszy zakład produkcyjny w swojej kategorii, z jakim kiedy kiedykolwiek miałem doczynienia. Właściciel życzliwy, pomocny, zawsze wywiązuje się z kontraktów w uzgodnionym terminie. Bardzo rzetelna firma. Pracownicy dobrani tak, aby wszystko było wykonane perfekcyjnie. Cenią swoją pracę. Skrzynie wykonane z ogromną starannością, widać perfekcje w fachu. Polecam firmę Tomanek Krzysztof P.P.H.U. Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Sanpomp zarówno dla przedsiębiorców jak i osób poszukujących pracy.

ktoś

Jedzie skarbówka pracownicy w krzaki.

ktoś

Przedsiębiorstwo zatrudnia (usunięte przez administratora)pracowników którzy (usunięte przez administratora)informacje od osoby która tam pracuje.

ktoś

Firma niesolidna, (usunięte przez administratora) Moje sugestie dla Tomanek Krzysztof P.P.H.U. Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Sanpomp: Firma niesolidna,(usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)

@ktoś

pan (usunięte przez administratora)do zwolnienia i bedzie w firmie ok.

Grójec

Właściciel ma beznadziejne podejście do ludzi. Obiecuje towar i nie wywiązuje się z zawartej umowy. Moje sugestie dla Tomanek Krzysztof P.P.H.U. Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Sanpomp: Zacząć się wywiazywac Lubię atmosferę w Tomanek Krzysztof P.P.H.U. Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Sanpomp za: Sztuczna atmosfera

Roman d

Skrzynie trwałe i zrobione bardzo estetycznie. Polecam, sadownik z Grójca.

admin

Wiesz coś o pracy w firmie P.P.H.U. Sanpomp Krzysztof Tomanek? Czekamy na nowe informacje z poszczególnych działów!

Zostaw merytoryczną opinię o Tomanek Krzysztof P.P.H.U. Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Sanpomp - Sienno

• Bałtowska 45
    27-350 Sienno