Opinie o B.PRO Łukasz Komierowski w Tomice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy B.PRO Łukasz Komierowski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie B.PRO Łukasz Komierowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B.PRO Łukasz Komierowski w Tomice

Magazynier Nowy wpis

Ta firma to istny scam Kupuje produkty z Chin i sprzedaje je pod marką własną. Trochę (usunięte przez administratora) swoich klientów. Pracownicy pracują za nędzne pieniądze. Omijajcie szerokim łukiem tą firmę!

Pracownik magazynu Nowy wpis
@Magazynier

Widać, że nie byłeś pracownikiem magazynu tylko biura a podszywasz się :) Pisać takie rzeczy bez wiedzy to absurd... Dziwi mnie to, że jako inżynier nie wiesz, że wkrętów się nie produkuje w Polsce ze względu na ekologie Jak pracowałeś nędznie to i nędznie miałem płacone. Ale z tego co mnie słuchy doszły to miałeś płacone za dużo jak na tyle zepsutej roboty

Jacuś Nowy wpis

Więcej niż poprzednik nie trzeba dodawać

byłem_widziałem_wiem Nowy wpis

czyli PO staremu .... dobre :( ... ale co tam jak sie ma takie plecy?

omc

Kolejna firemka z wielkimi ambicjami szefa duzo wymagań i nic od siebie bałagan panujący tam , braka umów o prace dla pracowników itp jedyne co tam jest to minimalna krajowa pensja wypłacana na czas,reszta pozostawia wiele do życzenia.Jak ktoś musi to może tam na przetrwanie iść ale nic poza tym.

marek
@omc

praca bez umowy !!! pensja minimalna krajowa, bałagan i wciskanie klientom chińskiej tandety pod szyldem profesjonalnego sprzętu. Nie polecam nikomu.

Aplikowałeś do firmy B.PRO Łukasz Komierowski? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Zostaw merytoryczną opinię o B.PRO Łukasz Komierowski - Tomice

• Jak się pracuje w B.PRO Łukasz Komierowski?

Zobacz opinie na temat firmy B.PRO Łukasz Komierowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

B.PRO Łukasz Komierowski