B.PRO Łukasz Komierowski

Tomice

Opinie o B.PRO Łukasz Komierowski

byłem_widziałem_wiem

czyli PO staremu .... dobre :( ... ale co tam jak sie ma takie plecy?

omc

Kolejna firemka z wielkimi ambicjami szefa duzo wymagań i nic od siebie bałagan panujący tam , braka umów o prace dla pracowników itp jedyne co tam jest to minimalna krajowa pensja wypłacana na czas,reszta pozostawia wiele do życzenia.Jak ktoś musi to może tam na przetrwanie iść ale nic poza tym.

marek
@omc 18.09.2012, 12:14

praca bez umowy !!! pensja minimalna krajowa, bałagan i wciskanie klientom chińskiej tandety pod szyldem profesjonalnego sprzętu. Nie polecam nikomu.

Zostaw opinię o B.PRO Łukasz Komierowski - Tomice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie B.PRO Łukasz Komierowski