Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjne Handlowo Usługowe Metrol Tomasz Grzeszczyk w Zwoleń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjne Handlowo Usługowe Metrol Tomasz Grzeszczyk. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjne Handlowo Usługowe Metrol Tomasz Grzeszczyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjne Handlowo Usługowe Metrol Tomasz Grzeszczyk w Zwoleń

Czy w Przedsiębiorstwo Produkcyjne Handlowo Usługowe Metrol Tomasz Grzeszczyk zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Ktoś

Na pewno mówisz o tej samej firmie? Przecież branża "nieco" inna, więc nie rozumiem czemu mieliby otwierać taki sklep. Skąd masz takie informacje? Gdzie znalazłeś taką ofertę, właśnie przez urząd pracy?

Pracownik obecny

Tak. Zaczeli sprawdzać alkomatem bez uprawnień. Czasy się nie zgadzają nadal. BHP nie poprawione i nic na to nie wskazuje. Brak materiału

Bogdan
@Pracownik obecny

A skąd te nowe zasady się wzięły? W firmie jest problem z alkoholem? Pracownicy przychodzą pijani czy jak?

Berbec
@Bogdan

Tak. Jak pracowałem to 90% pracowników było pijanych.

Haha
@Bogdan

Tak

Łucja
@Haha

i co, te alkomaty sprawiły że ludzie się ogarnęli i już nie przychodzą do pracy z procentami we krwi? Czy dalej sobie na takie coś pozwalają?

Rafałek 128
@Berbec

Za takie pieniądze na trzeźwo nie da się robić XD

Miłosz Nowy wpis

Jedyne zmiany jakie tam są to na gorsze. Rządzących i wydających polecenia kilku. Pięknie wszystko w rozmowie wstępnej później czar pryska.

Ktoś Nowy wpis

Czy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjne Handlowo Usługowe Metrol Tomasz Grzeszczyk występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Magazynier?

Pisaliście, że skarbówka, inspekcja pracy oraz sanepid były już nasyłane na firmę i dostała niezłe grzywny za swoje przewinienia, a aktualnie toczą się jeszcze sprawy sądowe. W związku z tym czy firma nadal zatrudnia pracowników i funkcjonuje jak dotychczas? Szukają w ogóle ludzi do pracy?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Przedsiębiorstwo Produkcyjne Handlowo Usługowe Metrol Tomasz Grzeszczyk? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Czy kandydat na stanowisko OPERATOR OBRABIAREK KONWENCJONALNYCH: TOKARZ/FREZER w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjne Handlowo Usługowe Metrol Tomasz Grzeszczyk ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Arni

Brud smród, zero BHP, nawet ubrań nie ma. Pensja tragiczna. Od pracowników czuc alkohol. Jak ja się cieszę że stąd uciekłem

Janusz T.

Dzień dobry, czy nadal daje tomek najniższa krajowa do ręki a resztę pod stołem?

Jolanta
@Janusz T.

Na stronie firmy znalazłam ogłoszenie na stanowisko Operatora Szlifierki. W ogłoszeniu jest informacja na temat zarobków, że są one do uzgodnienia. Widzę, że masz informacje na temat tego, że najniższa krajowa była do ręki a reszta pod stołem. Czy była możliwość uzgodnienia wypłacania zarobków w całości na konto? Czy istniała tylko taka opcja, o której mówisz?

Janusz T.
@Jolanta

Tam nie ma możliwości wyboru w jaki sposób otrzymujesz wynagrodzenie, a wszystko po to żeby uniknąć podatków, tylko pracownik na tym traci

Katarzyna
@Janusz T.

To nie brzmi zbyt legalnie. Chciałabym podpytać też na jakiej umowie pracownicy tu są zatrudnieni? Można chociaż się zatrudnić na umowie o pracę skoro nie ma możliwości innych negocjacji?

Rafałek128

Brud, smród i (usunięte przez administratora) Największy (usunięte przez administratora) w okolicy. Jeżeli chcesz pracować na czarno i poniżej najniższej krajowej a przy tym wysłuchiwać wyzwiska od szefa to praca właśnie dla ciebie :)

Julia
@Rafałek128

Czemu niby umowy nie dają? Upominałeś się o nią? Czy moze chociaż na jakąś zleceniówkę można było liczyć?

Rafałek128
@Julia

Upominać się o umowę? Przecież w każdym miejscu umowa to sprawa oczywista. A tu jak nie dadzą ci umowy to (usunięte przez administratora) w każdej chwili może cię wyrzucić i nic nie zapłacić. Temu miejscu powinna się przyjrzeć skarbówka i przede wszystkim sanepid

Mikołaj
@Rafałek128

Jak podają na swojej stronie szukają operatora CNC na jedną zmianę. I jak byk jest napisane, że umowa o pracę, a kasa do uzgodnienia. No to, jak tu jest z zarobkami, tak na prawdę? Może im większe doświadczenie i pewność kwalifikacji, tym więcej można wynegocjować na rozmowie?

Opinia
@Rafałek128

Skarbówka inspekcja pracy i sanepid były już nasyłane na firme. Firma dostała niezłe grzywny za swoje przewinienia. Aktualnie toczą się jeszcze sprawy sądowe.

Ewelina
@Rafałek128

Zdarzyło się kiedyś, że nie wypłacili komuś kasy kto pracował na czarno, a mimo to powinni? Wiesz z jakich powodów generalnie zwalniają? A czy jak ktoś podczas rekrutacji nie zgodzi się na brak umowy to wtedy nie ma szansy na dostanie pracy?

Uwaga. Pan z biura dostał kasę i rozkaz zmniejszać czas nie informując pracownika chcąc wyczuć czy da się jeszcze szybciej. Nie długo to jak(usunięte przez administratora)będziemy skakać.

Agata

Aha, czyli masz to z aktualnych doniesień? Jak można mieć pewność, że z tą prokuraturą to piszesz prawdę? No bo w sumie to jak to niby wyszło na jaw z tą jego posadą, skąd wy to wiecie?

Anka

jest aż 6 aktualnych ogłoszeń o pracę do biura i na produkcję. ludzie uciekają czy firma tak się rozwija?

@Anka

A którą opcję obstawiasz jak już i czemu? ;p

Anka
@Agata

żadnej na razie. nie znam firmy. ale z opisów wynika, ze ludzie uciekają;(

Rudy 102
@Anka

Omijać z daleka. Praca płatna na akord systemowy co do sekundy cię rozliczają. A co do ludzi to prawda jest taka że odchodzą i dlatego są miejsca.

@Rudy 102

A od kiedy zaczęli tak odchodzić? Czyli nawet jak już to szybko udaje się im wypełnić braki?

niezła

Niezła osoba jest na stanowisku kierownika. W pracy wiecznie wpatrzony w telefon. na przerwach pali trawę na tyłach zakładu. Widać, że po znajomości obsadzone jest całe kierownictwo zakładu.

Agata

No ale chyba to dobrze, że zgłasza? W sensie te oczerniające i nieprawdziwie powinny zostać raczej w ten sposób potraktowane. Dużo tu takich się pojawiło?

Frezer

Za knura było lepiej.

@Frezer

"Knura"? A kogo tak pięknie tutaj nazywasz?

Pracownik obecny
@Agata

Popytaj osób pracujących. Każdy wie

@Pracownik obecny

Nie żeby coś, ale Twój nick jawnie wskazuje, że tu pracujesz, to może łatwiej będzie jak sam już napiszesz niż zanim doczekam się innego chętnego od was to rozmowy tutaj? ;p

brygadziste zwolnić, dać 3,5 na ręke i byłoby ok a tak to trzeba uciekać. za nędzne grosze mogą porobić co najwyżej (usunięte przez administratora)

Kamila

Skoro przydałoby się 3,5 na rękę, to znaczy, że macie mniej. Najniższą, tak jak pisał @Siwy?

Ilona

dlaczego brygadzistę zwolnić ?

Jakie są warunki zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Produkcyjne Handlowo Usługowe Metrol Tomasz Grzeszczyk?

Siwy

Trzeba być spod sklepu albo po więzieniu. Spożywać alkohol regularnie w godzinach pracy. Palić ziółko. Pochodzić z wioski. I oczywiście trzeba zgodzić się na najniższe pieniądze.

Kamila
@Siwy

To na pewno taki "żarcik", bo nie wierzę, że to opis wszystkich pracowników. A Ty też się do niego zaliczasz? I dlatego, że nie wiem, czy to poważne, to nie wiem czy naprawdę zarabiacie najniższą.

Haha
@Kamila

Ja tam już nie pracuje. To opis tamtejszych pracowników. W metrolu nie ma możliwości rozwoju. Znalazłem sobie lepsza prace i zarabiam dosłownie 2 razy tyle. Tam niczego się nie nauczyłem. To (usunięte przez administratora) Zakład na wiosce którego trzeba unikać. Chyba ze się jest alkoholikiem to tam się można wpasować. Nie dla mnie to wieśniactwo!!!

Lepper

Tego od tych czasów. Z biora co ustala postawić na maszynę niech (usunięte przez administratora) Brygadzistów zwolnić i zatrudnić normalnych ludzi. Przez nich ludzie odchodzą.

Grzegorz Brzęczeszczykiewicz

STANOWCZO ODRADZAM PRACĘ W TEJ FIRMIE ZE WZGLĘDU NA NIESPRZYJAJĄCE WARUNKI I ATMOSFERE W PRACY ORAZ NAJNIŻSZE ZAROBKI.

Andrzej lepper

A gdzie jest szef w takim razie ? To on nie wie co się dzieje ? Czy nie ma szefa ? Jak to wygląda ? Jakiś kierownik

Pracownik szukam pracy

Proszę o opinie. Ponieważ szukam pracy jako frezer

@Pracownik szukam pracy

ODRADZAM Z CAŁEGO SERCA!!!

Dlaczego tak uważasz ?

@F

Pomiatają ludźmi. Poganiają aby szybciej pracować. Obiecują premię, których nie dają. Gwarantowane czyli jedyne pieniądze jakie zarobisz to pare groszy. A pracownicy to wieśniaki bez kultury. Brygadziści nakazują przynosić sobie alkohol. W grandzie ludzi, gdzie każdy jest pijany nie da się pracować bo będą odpier*alać jakieś teatry. Wiele wiele innych rzeczy można napisać. Sprawa i tak już trafiła do inspekcji pracy.

Franek Dolas
@F

Najgorsi z najgorszych są brygadziści powinni za (usunięte przez administratora) odpowiadać.

Andrzej Duda

Im więcej zarabia tym wieksza (usunięte przez administratora) Tak jest w każdym zakładzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjne Handlowo Usługowe Metrol Tomasz Grzeszczyk - Zwoleń

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjne Handlowo Usługowe Metrol Tomasz Grzeszczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjne Handlowo Usługowe Metrol Tomasz Grzeszczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjne Handlowo Usługowe Metrol Tomasz Grzeszczyk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Handlowo Usługowe Metrol Tomasz Grzeszczyk
  • Kochanowskiego 100