Naturalne Aromaty Zenon Dziwota

Opinie o Naturalne Aromaty Zenon Dziwota

izabela

to [usunięte przez moderatora] jest mi dłuzny 30.000 zł i mam nato wyrok sądu/

loren

a gdzie pracowałaś w tych naturlanych aromatach,tam pracuje taka [usunięte przez moderatora] co wyżej [usunięte przez moderatora] ma a sekretarka chyba [usunięte przez moderatora] tak żałosna osoba ze w głowie sie nie miesci,pracowałam tam chwilkę ale odeszłam bo nie chciał zarejestrowac w dodatku nie wypłacał pensji

luksja

chyba sam sobie ten profil napisał, jest niewychowany i niepochamowany w słowach więc uważaj !!!!!! po 2 dniu pracy dowiesz się prawdy, nie rejestruje w żaden sposób , i nie licz na to. warunki jak w łagru, nawet z pójściem do wc jest problem , więc lepiej żeby ci się nie chciało, ODRADZAM WSZYSTKIM NORMALNYM,

Zostaw opinię o Naturalne Aromaty Zenon Dziwota - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Naturalne Aromaty Zenon Dziwota