Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska Sp. z o.o.

Białka Tatrzańska

Opinie o Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska Sp. z o.o.

Tomek79

Firma rozwija się z roku na rok coś nowego budują(trasy wyciągi) Lato to w zasadzie martwy sezon ale w zimie dają zatrudnienie dużej liczbie osób. Idealny układ dla budowlańców

Miastowy

Naprawdę rzetelna i solidna firma pracuje już ponad.10 lat i nie zamierzam zmieniać posady.

Pracowałeś w firmie Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska Sp. z o.o. lub byłeś jej klientem? Jakie są Twoje wrażenia? Czekamy na Twój komentarz!

Zostaw opinię o Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska Sp. z o.o. - Białka Tatrzańska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska Sp. z o.o.