Opinie o Hydrogutex Łukasz Bożek w Wołomin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Hydrogutex Łukasz Bożek. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Hydrogutex Łukasz Bożek o rekrutacji.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hydrogutex Łukasz Bożek w Wołomin

Czy w Hydrogutex Łukasz Bożek zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Andrzej Nowy wpis

A ja dostałem ofertę beż faktury beż rachunku będzie taniej. Więc pytam jak z gwarancją. Nonono niebedzie . Dziwne podejście. Oczywiście propozycji nie przyjąłem pojechałem gdzie indziej .

Jaki jest wkład kierownictwa Hydrogutex Łukasz Bożek w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Pola Nowy wpis

Tanie zamienniki a ceny jak za oryginał. W ofercie nie było mowy o zamienniku. Bardzo długi czas realizacji . Pierwszy i ostatni raz współpraca. Nie warto szkoda nerwów. Kiepski kontakt z pretensjami że wogole ktoś coś chce Ja osobiście NIE POLECAM.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Hydrogutex Łukasz Bożek? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Leszno
Jan

Sprzedają używane czesci jako nowe. Są ładnie pomalowane i wypiaskowane a w środku staroć. Pompa przepracowała 2 dni

Olga

Jako żona byłego pracownika mogę stwierdzic: Awantury z klientami często policja Wynagrodzenie wypłacane pod stołem Lipne umowy Alkoholizm Naprawy robione po łebkach aby szybciej i wydoic klienta. Gwarancja nierealne do bramy Firma niepoważna a właściwie właściciel (usunięte przez administratora) Urząd skarbowy będzie kontrola zgloszone

Olek

Firma się wyprzedaje .niema żadnych przyjęć kiedyś było kilku pracowników obecnie jakis malolat tylko. Często komentarze są usuwane poprawiane przez podstawionych znajomych

Szybko i solidnie Polecam

kk

Ss@com

Nie polecam firmy Hydrogutex z Wołomina, firma nie wywiązuje się z zamówienia, temat pilny jest niczym ważnym, dzwonisz do właściciela i słyszysz, że "Ja w poniedziałki nie pracuje" a przed przesłaniem potwierdzenia przelewu zaklinał się, że tylko przyjdzie potwierdzenie to wysyła i tak trwało to 4dni !!!!!!

jacek
@Ss@com

Najlepiej oczerniać w internecie Co to jest 4 dni w tych czasach Śmiech na sali ta pańska opinia

POLECAM

Łucja
@rrr

To jakiś sarkazm odnośnie tego poprzedniego wątku czy coś Ci się nagle odwidziało i dlatego tak?

Pełna profeska

Wszystko szybko i sprawnie

asfak

Polecamy

albudex

rrr

skad tyle dobrych opinni? zauważyłem 2 ludzi pracujących w firmie a tyle pozytywnych opinni. naprawiałem siłownik w wyzej wymienionej firmie... cena remontu 80%nowego po miesiącu ponownie ciekł zawioazłem gdzie indziej co się okazało... wymieniony tylko uszczelniacz zgarniający....

Adam w
@rrr

To dlaczego Pan nie oddał na gwarancje tego siłownika Nie wierzę w to aby firma ta wymieniła sam zgarniacz tak jak Pan rzekomo opisał ponieważ od razu by ciekło a nie chodziło miesiąc zgarniacz sam nie uszczelnia tylko zgarnia brud Firma zawsze dorabia uszczelnienia pod wymiar i wątpię żeby psuła sobie jakość wykonania Poza tym zawsze oddają stare uszczelnienia i dają gwarancje Najlepiej jest oczerniać kogoś w internecie nie mając pojęcia na temat wykonanych usług Ja jako firma Tradex polecam ich usługi

@rrr

Firma jakiś czas temu zeszła na psy .duuuzo negatywnych opinii zostało usuniętych przez właściciela. Zostaly zastąpione super opiniami znajomych itp Słyszałem jak się tym chwalił chodząc po placu. Nieładnie

Zgadzam się w 100% tragedia

Hydrogutex
@Andrzej

Najlepiej to anonimowo hejtować przez internet - nawet nie ma Pan godności żeby napisać prawdziwe dane Wszystkie wpisy widzę że robi jeden człowiek Nieładnie tak oczerniać ludzi

topbud

Firma Godna Polecenia Szybka sprawna naprawa

Bramm

Uczciwa firma Godna Polecenia

Zostaw merytoryczną opinię o Hydrogutex Łukasz Bożek - Wołomin

• Jak się pracuje w Hydrogutex Łukasz Bożek?

Zobacz opinie na temat firmy Hydrogutex Łukasz Bożek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hydrogutex Łukasz Bożek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hydrogutex Łukasz Bożek
4.9/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Al. Aleja Armii Krajowej 110/112
    05-200 Wołomin