Opinie o Valvex S.A. Fabryka Armatury w Jordanów ul. Nad Skawą 2

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Valvex S.A. Fabryka Armatury. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Valvex S.A. Fabryka Armatury na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valvex S.A. Fabryka Armatury w Jordanów ul. Nad Skawą 2

@pio super się zapowiada ta firma po Twoim komentarzu! A powiedz jeszcze na jakiej umowie pracujesz ? Czy jakieś benefity są w firmie?

@Ania

Witam. Umowa na czas nieokreślony. Z benefitów są premie kwartalne i uznaniowe oraz zniżki dla pracowników na zakup armatury. Zapraszamy do naszej firmy.

DDD

chciałbym zacząć tam pracę , na prawdę jest tak źle ?

PIO
@DDD

Witam serdecznie.Wcale nie jest tak źle. Wszystko zależy od tego kto pisze ;) . Niektórzy ludzie przedstawiają swój punkt widzenia nie biorąc pod uwagę drugiej strony medalu. Wiadomo nie od dziś, że do komentarzy należy podchodzić z dużym dystansem gdyż większość negatywnych opinii jest mocno przesadzona z racji anonimowości. Powód zwolnienia jest zawsze uzasadniony. Może kompetencje albo podejście pracownika były nieodpowiednie? Ja pracuję w firmie od 3 lat i uważam, że Valvex daje bardzo duże możliwości rozwojowe. Atmosfera w firmie według mnie jest bardzo dobra. Pracowałem poprzednio w Krakowie i nie czuję różnicy. Wszystko zależy od podejścia do koleżanek i kolegów oraz zaangażowania w pracy. Bo żeby coś mieć to trzeba również coś dać :). Na prawdę nie ma się co sugerować tego typu opiniami i śmiało składać CV. Piotr

Jakośćtobędzie

Może ktoś podzielić się opinią na temat pracy na stanowisku konstruktora w tej firmie?

Marcinek
@Jakośćtobędzie

Stanowisko dobre na złapanie pierwszych doświadczeń w branży konstruktorskiej. Można nieźle podszkolić się z obróbki skrawaniem. Warto przygotować sie na to że zadania w pracy nie zawsze będą zwiazane z konstruowaniem. Atmosfera raczej w porządku. Ogólnie jeśli masz wybór to polecam jednak zgłosić się do większych krakowskich firm, tam szybciej rozwiniesz skrzydła i złapiesz odpowiednią wiedzę.

niemampomyslunanick
@Marcinek

Orientujesz się może jak z zarobkami na stanowisku konstruktor/młodszy konstruktor?

Kolega

Valvex zakład produkujący armaturę łazienkową i kuchenną oraz zawory w tym gazowe, produkcja własna ale nie całkiem, jakość dobra można reklamować towar i kontakt z serwisem mogę polecić ładne wzory duży wybór

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Valvex S.A. Fabryka Armatury? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Sasuri

Zero szacunku dla pracownika oto prosty przykład po niecałych sześciu miesiącach mojej pracy w zakładzie pod koniec roku dostałem wypowiedzenie a razem ze mną jeszcze 10 innych osób z mojego wydziału. Wypowiedzienie dostałem mojego " ostatniego " wg tego co jest napisane na piśmie dnia bez rzadnej informacji wcześniej o zaistniałej sytuacjii. Tak więc GORĄCO NIE POLECAM pracy w tej firmie i nie dajcie się podpuścić że firma oferuje możliwości rozwoju itp.

Ccc
@Sasuri

Nam nikt nie powiedział o zwolnieniu Tylko dostaliśmy SMS że nie dostalismy przedluzonej umowy. Taka polityka A kierownik Nie raczył nas poinformować. ZAL.PL

Gafa

Człowiek pracował i chciał pracować to został zwolniony z dnia na dzień. Woleli zostawić osoby które są mniej pożyteczne. SUPER

Justyna
@Gafa

Chciałabym wiedzieć, czy został podany Tobie powód zwolnienia, lub czy firma po prostu nie przedłużyła kończącej się Twojej umowy z nią? Warto wyjaśnić tę kwestię, żeby osoby zainteresowane pracą w Valvex S.A. Fabryka Armatury miały pełen wgląd w rzeczywistą wewnętrzną jej sytuację.

Adrian

@MISuszatek, jak długo nie pracujesz w Valvex? Na jakiej umowie byłeś zatrudniony? Czy firma organizuje dla nowych pracowników płatne szkolenie wstępne? Odpowiedzi na te pytania pomogą wielu osobom w podjęciu decyzji o pracy w tym miejscu.

MISuszatek

Witam. W 100% zgadzam sie z opinią SzlifierzObserwator. Pracowałem tam prawie 2 mies na dziale szlifiernio-polerni. Powodem odejści było znalezienie innej, lepszej pracy. Normy mają tak wyśrubowane ze dla początkującego pracownika wyrobienie jej chyba graniczy z cudem. Jeśli chodzi o współpracowników to tutaj nie moge powiedzieć złego słowa, zawsze ktoś pomógł, wytłumaczył ci i jak robić. Kierownictwo tylko patrzy na ilość przerobionego towaru i zwykły pracownik ich mało obchodzi. Firma nie zwróciła mi pieniędzy za zrobione badania lekarskie, bo jak stwierdzili za krótko u nich pracowałem!!!!!! Osobiście zalecam każdemu żeby 2 razy się zastanowił zanim zacznie tam prace.

Adrian

@Szlifierz Obserwator, czy Valvex zapewnia swoim pracownikom umowę o pracę? Jaka panuje atmosfera między pracownikami firmy? Czy sprzyja ona pracy zespołowej? Zachęcam Ciebie do odpowiedzi jeszcze na powyższe pytania.

Szlifierz Obserwator

Zgadzam się w 100% z @TutajNieMieszkoI. Kierownictwo TRAGEDIA. Czysto teoretyczna wiedza kierownictwa. Normy na szlifierni ustawione tak, że na prawdę ciężko wyrobić 100%, a w połowie przypadków jest to po prostu niemożliwe. Podnoszą normy, pracownik stara sie ją wyrobić, spada jakość produktu, obrywa sie właśnie temu ,,szaraczkowi". Dotyczy to nie tylko szlifierni. Dają w prawdzie jakieś tam bony na święta jednak ogóle nie doceniają pracownika. Cieżko sie tu wybić. Przykład: Osoba wykształcenie wyższe techniczne, rok pracy jako ,,szaraczek" i żadnej podwyżki, awansu mimo licznych próśb pytań itd. W końcu osoba ta przejrzała na oczy i sie zwolniła. Adrianie, Dają bonusy na świeta itd. Jeżeli chcesz w miare dobrze zarobić to jedyny wybór szlifiernia. Ale trzeba na prawd si uwijać a i tak kierownictwo nie będzie zadowolone. Zazwyczaj ludzie robią tu kilka miesiecy (3mc to okres przyuczenia w którym zapisują Ci zawsze 100% normy). Po tym czasie ludzie robią chwile i uciekają bo normy kosmos, wiec i zarobki spadają. Liczba zwolnień za porozumieniem stron mówi sama za siebie. Jeśli liczysz na robienie kariery, awanse - TO NIE W TEJ FIRMIE. Pozdrawiam

Adrian

@TutajNieMieszkoI, czy jesteś aktualnie pracownikiem Valvex? Czy czujecie się doceniani przez swojego pracodawcę na przykład poprzez udzielane pozapłacowe benefity? Mogą być one w postaci dofinansowania na karty sportowe lub pakiet socjalny.

TutajNieMieszkoI

Atmosfera? Jeśli chodzi o szeregowych pracowników produkcji nie ma na co narzekać. Sympatycznie, w większości przypadków pomogą, doradzą. Jeśli chodzi o samą pracę: chaos na każdym szczeblu. W przypadku jakiegokolwiek problemu kierownictwo zrzuca odpowiedzialność na ,,szaraczków''. Do tego dochodzi prawnie wątpliwa kontrola wydajności przez monitoring (oczywiście nic takiego nie ma oficjalnie-jednak sugestywne wiadomości do liderów od zarządu robią swoje) i kosmiczny wręcz opór przy próbach wybicia się lub podniesienia zarobków. Dobra praca do wdrożenia się w produkcję, ale praktycznie bez szans na jakąkolwiek karierę.

AM-mag

Praca jak każda inna, zarobki nie najgorsze, współpracownicy świetni. Zarząd z durnymi pomysłami, a kierownicy pozbawieni umiejętnosci zarzadzania.

Wojciech

Zastanawiam się nad podjęciem pracy w Valvex Jordanów, bardzo proszę o rady, Jak się pracuje na szliferni, czy jest umowa o pracę? Stała praca? dobre wynagrodzenie? Jaka jest atmosfera w pracy, czy często tam zwalniaja ludzi? mam jeszcze pytania; czy w każdy dzień trzeba mieć to 100% normy? Czy mozna tylko szlifować? prosiłbym o odpowiedzi ,bo nie wiem czy związać sie z tą firmą. Mam dziecko na utrzymaniu.

Andrew
@Wojciech

Szlifiernia to jeden z najlepszych działów w Valvexie, pracowałem tu i tam w tej firmie,ale tam było najlepiej. Umowa o pracę, żadne umowy agencyjne. Jezeli dobrze pracujesz to mozesz zostac tam na dlugo. Zarobki tez w porzadku, rozliczaja z normy i trzeba sie troche narobic ale ogolnie dobrze wspominam ta prace.

Zadowolony

Pracowałem jako handlowiec i było OK . Pamiętajcie atmosferę tworzą ludzie którymi się otaczamy , mi się udało i było super i atmosfera i kaska również była niezła . Szefostwo , jak szefostwo oni sobie i my (handlowcy) sobie . Pozdrawiam i polecam Valvex , w skali od 1-5 daję 4

KRZYŚ

Widzę wpisy sfrustrowanych. Zwolnili ? Chyba tak - i na pewno nie bez powodu skoro tyle pomyj wylewacie. Firma jak firma. Prywatna. Płaci podobnie jak inne na tym terenie - wcale nie minimalną tylko średnią rynkową. Warunki normalne. Pracuję tu 3 rok i to moja 3 praca w okolicy. Zalety: płacą w terminie, umowa o pracę, zakres obowiązków, jasne warunki zatrudnienia, jak jesteś dobry i nie masz wysokich oczekiwań to za jakiś czas (2-3 lata) masz szansę na awans i jakąś podwyżkę Wady: często zmienia się koncepcja struktury organizacyjnej i schemat organizacyjny, przerzucają ludzi między różnymi wydziałami.

zrobionywkonia

Zatrudniony w firmie Valvex po krótkim czasie podsuwają człowiekowi umowę agencyjna i co robić trzeba uciekać. A co do grupy ludzi zarządzających to większość teoretyków a wymagających nie wiadomo co i czego. Ale współpracownicy z którymi się pracuje są naprawdę w porządku zawsze doradzą i pomogą.

Zostaw merytoryczną opinię o Valvex S.A. Fabryka Armatury - Jordanów

• Jak się pracuje w Valvex S.A. Fabryka Armatury?

Zobacz opinie na temat firmy Valvex S.A. Fabryka Armatury tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valvex S.A. Fabryka Armatury?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 2 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Valvex S.A. Fabryka Armatury