Opinie o Sintur Sp. z o.o. w Szadów Pański

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sintur Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sintur Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sintur Sp. z o.o. w Szadów Pański

Ona

Zmiana mistrzów nic nie daje (usunięte przez administratora) sami sobie wybierają co będą robić czyli lekkie pracę a schorowane osoby muszą dziwigac i ledwo zarobią 90 zł,a faceci też mają lekkie pracę przecież oni też nie mogą się zmęczyć

Marcela

A można tutaj składać skargi anonimowo? W ogóle jest tu jakiś dział hr, który zajmuje się takimi rzeczami? No i powiedz mi, bo jestem ciekawa jak firma rozwiązuje takie problemy, jak już ktoś zdobędzie się na odwagę i powie swoje zdanie?

Mirek

Tak tylko że niektóre osoby w 7 godzin zarabiają po 130 zł .jak się skraca przerwy albo je przy maszynach

Krysia
@Mirek

Ok, ale nie rozumiem, te 130 zł w 7 godzin to dużo, czy mało jak na warunki tej firmy? I o jakiej posadzie mowa, np. ustawiacz tyle dostanie? Nie mają ofert pracy na swojej stronie, więc tutaj szukam informacji o szansach na zatrudnienie. Szukam pracy dla brata i dlatego pytam.

Mirek Nowy wpis

Krysia Nowy wpis
@Mirek

Cześć czy do firmy są przyjęcia na stanowisku ustawiacz i jakie trzeba miec kwalifikacje i jak wyglądają zarobki

Natka
@Michał

Stanowisko ustawiacza w Szadowie Pańskim to jedno z najlepszych stanowisk pracy na produkcji na 8 gdz pracy czas rzeczywisty pracy to max 2.5 godzin reszta to czas spędzony na stołówce lub w mistrzowice przy telefonie a w nocy na spaniu poprostu na tym stanowisku płacą za pozory pracy picie kawy i obijanie sie ..... A jak jest awaria maszyny na nocnej zmianie to z pretensjami ze ich sie budzi ......

@Natka

To w nocy nic nie trzeba robić i pracownicy mają swoje łóżka czy gdzie się śpi? Kto w ogóle pozwala na takie coś, nie ma zaległości przez takie coś?

Odpowiedź Nowy wpis

Jeszcze troszkę jak tak dalej pójdzie i będą w dalszym ciągu zwolnienia to jak nie będzie ludzi na produkcji to i nie będzie potrzeba ustawiaczy i tak dalej po kolei......

Anty_Emeryt Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Chciałabym powiedzieć, że istnieją jeszcze jakieś inne rozwiązania!? Kiedy strajk emerytów ? Przecież zamiast dać młodym pracować to 60/65L ma pierwszeństwo.. Chwilowy kryzys we firmie 4/5 etatu dobre rozwiązanie.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Na jakie wsparcie w Sintur Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sintur Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Ona

Hanna
@Ona

Jest tu opcja żeby kontaktować się z przełożonym lub przedstawicielem działu HR, aby omówić swoje obawy i poszukać rozwiązania?

@Ona

Odbyła się zmiana mistrzów to warto by było zrobić zmianę aby rodzina nie pracowała razem na tej samej zmianie, będzie mniej plotkowania, mniej zazdrości w przypadku jak razem pracują pary małżeńskie, a będzie większa wydajność w pracy.

Obserwator

Jaka prawda ?Sami sobie stwarzacie problemy ,zawsze komuś coś nie będzie pasowało bo ta ma lepszą pracę, a ten ciągle robi tylko lekkie.Przeztancie zachowywać się jak dzieci z przedszkola i zacznijcie jak dorośli ludzie.Bo to staje się już chore ta zawiść między ludźmi.

@Obserwator

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że niektórzy nie potrafią powiedzieć w twarz drugiej osobie lub przełożonym swoich uwag i pretensji, tylko wylewają swoje żale w internecie myśląc, że są anonimowi. To jest już zachowanie poniżej dzieci w przedszkolu, bo one mówią przynajmniej co myślą. Osoba dorosła jak ma problem lub dochodzi do jakiejś dyskryminacji w pracy zgłasza to przełożonym, bądź próbuje dojść do jakiegoś porozumienia. Cała ta sytuacja i jakieś dziecięce przepychanki psują atmosferę w pracy innym współpracownikom. Ludzie ogarnijcie się i dorośnijcie bo ten hejt jest męczący i niesmaczny.

Marcela

Czym w Sintur Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Jolanta

Szukam informacji na temat zatrudnienia na produkcji ale nic nie ma. Pisał ktoś wcześniej o niskich zarobkach dla zwykłych pracowników. W takim razie może ktoś będzie wiedział ile realnie na h dla pracowników produkcji? Jakieś dodatki z tytułu zatrudnienia się należą?

Ten

Ludzie przestańcie zachowywać się jak dzieci z przedszkola . Bądźcie poprostu ludźmi dla siebie .

INWALIDA

Ta firma to nie jest żaden zakład pracy chronionej, tam naprawdę trzeba mieć końskie zdrowie. Niestety jest tak, że osoby bez grupy inwalidzkiej ( ustawiacze, mistrzowie zmianowi, kontrolerzy jakości) wykonują prace lekkie ( mają porządną stawkę godzinową), a osoby z grupą inwalidzką ciężko pracują przy maszynie w akordzie. Jeśli chodzi o kasę przy maszynach to: -giętarki G1 i G5 (maszyny stare i zdezelowane) - stawka dzienna 70-90 zł -giętarki 3D (maszyny jak na produkcje to w miarę nowe ) - stawka dzienna 90-140 zł (MUSISZ BYĆ Z RODZINY ABY TAM PRACOWAĆ) - spinanie- stawka dzienna 100-140zł (MUSISZ BYĆ Z RODZINY ABY TAM PRACOWAĆ) -MABIT (jest to maszyna o którą się dba, bo przynosi bardzo duży dochód dla firmy) - stawka dzienna 120- 160zł (MUSISZ BYĆ Z RODZINY ABY TAM PRACOWAĆ) -zgrzewarki i cynkownia- tutaj niestety nie mam wiedzy na temat stawki dziennej. OSOBY Z GRUPĄ INWALIDZKĄ: Osoby z grupą inwalidzką są tam poniżane, lekceważone URLOPY WYPOCZYNKOWE: Urlop wypoczynkowy jest do dyspozycji zakładu pracy, Ewentualnie jeśli jesteś z rodziny to urlop ci się należy. Jeśli przyszedłeś do pracy z ogłoszenia a nie z polecenia to zapomnij o urlopie. ALKOHOL W PRACY O to jest temat rzeka zwłaszcza na zmianie u Krystiana M- ukrywa pijaństwo wielu swoich podwładnych. (usunięte przez administratora) Zdarza się i to bardzo często. Podszczypywanie i głupie seksistowskie komentarze w stosunku do kobiet OGÓLNE PODSUMOWANIE Jest to zakład pracy gdzie tylko i wyłącznie RODZINA ma szanse na zarobek ,, CZY SIĘ ROBI CZY SIĘ LEŻY TYLKO NASZYM SIĘ NALEŻY'' Osoby z poza rodziny w tym zakładzie mogą liczyć na ciężką prace w akordzie za marne pieniądze, oraz na poniżanie. Jeśli nie jesteś z rodziny to musisz być odporny na obgadywanie, (usunięte przez administratora) zbierany codziennie ( ewentualnie co drugi). Niestety gdzieś trzeba robić żeby mieć kasę na utrzymanie, a w Turku zbyt wielu zakładów pracy nie ma. ŻYCZĘ POWODZENIA W PODEJMOWANIU MĄDRYCH DECYZJI ( Ja jestem byłym pracownikiem tego zakładu i bardzo sobie chwale ten stan pozdrawiam)

@INWALIDA

No tak z tego co czytam padło wiele mocnych słów odnośnie warunków tutaj. Raczej każdy by się zgodził, że gdyby niektóre okazały się prawdą to niestety powinny być karane. Pytanie czy jesteś w stanie podpisać się pod tym wszystkim własnym imieniem i nazwiskiem? To wszystko to prawda?

Ano
@INWALIDA

Szkoda, że te twoje "poniżane" osoby z grupa inwalidzką zarabiają więcej niż osoba zdrowa. Osoby zdrowe mają dniówki na 8 godzin 110-125 zł a osoby z grupą na 7 godzin potrafią zarobić 130 zł a nawet 160 z i między innymi przez takie osoby są obniżane stawki bo skoro one zrobiły to przecież reszta na 8 godzin zrobi więcej .

@Ano

To super macie dniowki 110 czy 125 zł i do tego premia duza to wypłaty ponad 4 koła, jak na naszą okolicę to bardzo dużo ale wiadomo jedno ,że apetyt rośnie w miarę jedzenia i ludziom zawsze mało , proponuję dniowki po 200zl ciekawe czy by starczyło sądzę, że nie.

Ano
@Odpowiedź

Dla większości ludzi w tym zakładzie zawsze będzie mało niestety. Szkoda tylko, że ich wypłaty będą większe przez 2 miesiące bo później i tak stawki są obcinane a ty musisz podwójnie (usunięte przez administratora):)

Takie
@Ano

A przecież te z grupami takie chore na niektórych stanowiskach nie mogą pracować,nie długo opaski uciskowe będę nosić na głowach .

Niepełnosprawny
@Ano

Skoro to jest zakład pracy chronionej to w takim zakładzie powinny być zatrudniane tylko osoby niepełnosprawne a nie osoby w pełni zdrowe ,które na dobrą sprawę mogą znaleźć sobie pracę wszędzie, co niestety dla osoby niepełnosprawnej nie jest takie proste.

Takie
@Niepełnosprawny

Tylko że osoby z grupą mają większe dniówki niż zdrowe osoby w 8 godzin ,więc gdzie one są chore ?

ryan
@Takie

najpierw należy się zastanowić ile tych" niepełnosprawnych" jest faktycznie chorych, gro tych osób ma grupę ponieważ odzwiedziło odpowiedniego lekarza, mają "dwójki" a siły po byku, zakład takich lubi

Pracownik niepełnosprawny
@Niepełnosprawny

Tak powinno być, żeby osoby niepełnosprawne miały pierwszeństwo w zatrudnieniu ale różnie to jest ,zakład z jednej strony chce ,żeby mieć grupę ale z drugiej strony chce ,żeby być zdrowym i sprawnym do pracy a co do osób zdrowych to oczywiście opłaci im się zatrudnienie w takim zakładzie ponieważ mogą korzystać przy okazji z różnych socjali ,które daje zakład, typu wczasy pod gruszą, czy wycieczki ,czy pieniądze na święta dużo większe jak w innych zakładach pracy

@Agnieszka

Pani Agnieszko żąda pani mojego nazwiska, a dlaczego nie podała pani swojego? Jest pani byłym czy obecnym pracownikiem?. Ja swoje nazwisko oczywiście mogę podać, ale tylko uprawnionym organom (policja, prokuratura, sąd)Te słowa nie są mocne, one po prostu są zgodne z prawdą. Tak napisałem prawdę. Czy pani naprawdę uważa , że powinno się tolerować alkohol w pracy ( pijanego pracownika ukrywać w kanciapie u ustawiaczy, albo odwozić go do domu a na drugi dzień udawać że nic się nie stało- a gdyby taki pijany pracownik przewrócił na paniom paletę ze spiętymi rurkami, to co by pani wtedy zrobiła? Czy pani zdaje sobie sprawę z tego ile krzywdy może wyrządzić pijany pracownik pozostałym pracownikom Czy pozwoliła by pani na seksistowskie uwagi, czy pozwalała by pani na podszczypywanie siebie przez kolegę? Nie wiem czy jest pani obecnym czy byłym pracownikiem- uważa pani że dwa albo nawet trzy te same nazwiska w jednej firmie to zbieg okoliczności. (Ja uważam że nie- uważam że to po prostu kumoterstwo),Czy uważa pani, że przypadkiem w jednym zakładzie pracy, pracują matka z synem albo ojciec z córką to zbieg okoliczności?(Ja uważam że nie- uważam że to po prostu kumoterstwo). Pani Agnieszko jeszcze taka mała uwaga ja zwracam się do pani z szacunkiem i wymagam tego samego od pani NIE JESTEŚMY NA TY JEŚLI MY PRACOWNICY NIE BĘDZIEMY SIĘ NAWZAJEM SZANOWAĆ- TO NIE OCZEKUJMY SZACUNKU OD PRACODAWCY pozdrawiam paniom serdecznie

Anonimowa
@INWALIDA

Nie ma nic gorszego od donosów bo tak to mogę nazwać! teraz Jesteś taki odważny pisząc o swoich byłych można powiedzieć współpracownikach, bardzo nieładnie ! Trzeba było powiedzieć Mistrzowi w cztery oczy ze nie podobają się Tobie takie zachowania a nie krytykując na forum publicznym przecież mógł tego nie widzieć a Ty byłeś naocznym świadkiem a nie ma gorszej rzeczy niż patrzeć na zło i milczeć tym samym dawałeś przyzwolenie na takie zachowania No niestety taka jest prawda !pozdrawiam Ps Oceniasz również ludzi, którzy równie ciężko pracują a Ty tego nie zauważasz doceńmy pracę każdego człowieka !

@Anonimowa

W mojej pierwszej wypowiedzi napisałem, że mistrz zmianowy Krystian M -ukrywał pijaństwo swoich podwładnych- proszę czytać ze zrozumieniem, bo wydaje mi się że pani tego zabrakło. Pisze pani , że nie ma nic gorszego od donosicielstwa ( a sama pani chce skargi składać mistrzowi?- brak w tym logiki). Co do jednego się z paniom zgadzam TRZEBA SZANOWAĆ KAŻDEGO PRACOWNIKA PEŁNOSPRAWNEGO I NIEPEŁNOSPRAWNEGO. I jeszcze jedno nie jesteśmy na ty

Czy obecnie są jakieś przyjęcia do zakładu i na jakie umowy można liczyć i na jakie zarobki ?Czy praca jest na akord czy na godzinowce? Czy macie premie jeżeli tak to jak jest rozdzielana?

Jaa

Tragedia, moja Żona przychodzi do domu i nawet nie ma ochoty na sex. Jest naprawdę zmęczona, bo to co robią kobiety w tym zakładzie, powinni wykonywać mężczyźni. Gdy oni są tymczasem tzw. mistrzami lub ustawiaczami, za przeproszeniem nic praktycznie nie robią, a potrafią tylko wprost śmiać się w twarz i doprowadzać do płaczu gdy zapytam jak minoł dzień. Wykorzystujecie kobiety!!! Wiem też o przypadkach tak zwanego podlapywania za intymne części ciała, kuźwa nazwijmy to wprost, to molestowanie!!! Przeważnie robią to starsi pracownicy płci męskiej. Proszę o interwencję w każdej kwestii. Tak nie może być ! Zresztą większość z tych pracowników przychodzi tylko do pracy żeby odbebnic swoje osiem godzin, nic nie robiąc i zgarnąć minimum 4k na łapkę, a do tego emeryturę i inne dodatki. Tragedia. To nie jest żaden zakład pracy chronionej, tylko kołchoz.

Oj oj
@Jaa

Zawsze można się z tego (usunięte przez administratora) zwolnić. Jak żona nie ma ochoty na przyjemności to może coś nie tak jest z mężem/partnerem. Pozdrawiam i życzę poprawy życia intymnego

@Oj oj

Zaraz widać, że ani ty ani twoja stara nie pracuje w akordzie bo jedno ci powiem jak się człowiek konkretnie napie...li w robocie to nie w głowie mu przyjemności a jedyne na co ma ochotę to w spokoju poleżeć, ot i taka prawda.

Honorata
@Odpowiedź

A to nie jest tak, że w pracy się pracuje, a nie myśli o przyjemnościach czy pije?

@@@
@Oj oj

Nie można się zwolnić bo są tacy, którzy świata nie widzą poza tym zakładem, tu mają swój dom tu jest ich azyl ,no i tutaj dorobią się milionów.....tylko muszą jeszcze szybciej pracować.

Bartosz
@@@@

No oki, a ile można zarobić w tym zakładzie bez akordu, na stawce godzinowej? Bo chyba nikt do akordu nie zmusza?

Agencyjny

Ja się pytam gdzie jest RODO skoro lista pracowników z imienia i nazwiska wisi sobie na zakładzie, każdy ma dostęp może sobie czytać kto ile ma urlopu, a może nie każdy sobie życzy, żeby inny pracownik miał takie informacje o drugim pracowniku, przecież urlop to jest indywidualna sprawa każdego pracownika.

Honorata
@Agencyjny

Co to za różnica? Chyba każdy pracownik ma tyle samo urlopu do rozplanowania?

@Honorata

Każdy pracownik ma tyle samo urlopu do rozplanowania tylko nie każdy pracownik życzy sobie ,żeby inni mieli dostęp ile urlopu np wykorzystał a ile nie ,skoro Ci to nie przeszkadza to może wywieś ile miałaś wypłaty niech sobie kazdy czyta ,ciekawe jakby to było jakby taka lista była wywieszona na forum ile wtedy ,, przyjaźni i koleżeństwa,, by się zakończyło, chociaż ja uważam, że w żadnym zakładzie nie ma kolegów ani koleżanek tylko są współpracownicy.

Magdalena
@Agencyjny

Ale chyba dostrzegasz różnicę między internetowym forum, a zakładem? Forum jest publiczne, do danych w zakładzie macie dostęp Wy co w nim pracujecie, a jesteście zespołem. To tak jakbyś powoływał się do rodo, bo nie chcesz, żeby współpracownicy na Ciebie patrzyli w trakcie pracy :D

@Magdalena

Jak nie rozumiesz o co mi chodzi to nie wymyślaj bzdur i nie kompromituj się na forum.

Czy to prawda, że pracownik agencyjny ma mniej płacone za nadgodziny niż pracownik zatrudniony przez zakład pracy ?

@Kandydat

Ma mniej płacone bo nie jest pracownikiem zakładu tylko pracownikiem agencji

@Odpowiedź

Czyli ma tę sama stawkę jak za zwykłą godzinę? Może odmówić wykonywania nadgodzin?

Kandydat na spawacza

Witam mam pytanie czy aktualnie są przyjęcia na stanowisko spawacza, bo interesuje mnie to stanowisko ze względu na duże zarobki, ponoć tu nie są wcale obcinanie dniówki i można zarobić 120, 130 zł nie to co na innych stanowiskach jak powyżej ktoś pisze 50 czy 70 zł , a to wszystko z racji ,że spawacz ma większe potrzeby i musi zarobić, moje potrzeby też są duże dlatego chcę tu aplikować.

Zarząd niech przejrzy na oczy i zobaczy jak ludzie z produkcji ciężko pracują w akordzie stojąc 8 godzin przy maszynie mimo iż jest to zakład pracy chronionej zamiast wynagrodzić jakoś tych pracowników bo mają zyski z tego że Ci właśnie ludzie mają grupę więc mają dodatki i to nie małe z PEFRONu to oni obcinają stawki za wyrobione sztuki. Jednym zdaniem człowiek tam robi ale za grosze . Dobre czasy tego zakładu już minęły wszędzie są podwyżki a oni obniżki robią. Wstyd ???????????? Ciekawe czy sobie od koryta odjeli i czy też obniżyli wypłaty oczywiście że nie, najlepiej na produkcji obniżyć i zgnebic człowieka. Ludzie z tamtąd uciekają.

Odp

Masz rację jeszcze trochę a nie będzie tu komu pracować w akordzie chyba, że panie lub panowie z biura wyjdą pracować na produkcji, śmieszy mnie to ,że osoby młode, zdrowe tzw hapaczki są stawiane za wzór i pozostali np.osoby starsze z jakąś niepełnosprawnością mają im dorównać i to wg takich osób są ustalane normy ,dla hapaczek może i wyrabialne ale dla pozostają osób niewyrabialne.

@Odp

Słabo, że pod tym względem "zrównują" ich wszystkich. Ale tak właściwie tego typu ustalanie norm ponad możliwości pracownika to jest zgodne z prawem? Nie da rady tego podważyć albo jakkolwiek zaskarżyć? Zwłaszcza te osoby niepełnosprawne mnie martwią, bo to wygląda jak lekka dyskryminacja chyba?

Ryan

Nowa produkcja normy tak wygórowane że ludzie po 65 zł zarabiają, to jest kpina jakas. Niech kierownictwo weźmie pod uwagę że praca niewolnicza już dawno się skończyła

Niewolnica

To prawda ludzi szanując jak przedmioty jak są nie potrzebne czy za mocno się odzywaja to ich się usuwa lub przenosi się na stanowisko gdzie się zarobi tylko 50 zł i sami się zwalniają co nowa produkcja to normy z kosmosu dniówki maximum 70 i jeszcze przez kamerę obserwują jak ludzie robią i gdzie obciąć powoli robi się że będziemy robić za najniższą krajową a z tego najlepsze wszystkiego jeden pracownik akordowy robi na 2-3 obiboków godzinowych i jak ma być dobrze?

Odp
@Niewolnica

Jak cięcia i oszczędności to dla wszystkich poobcinac stawki pracownikom godzinowym i wtedy zakład zaoszczędzi

Mam nadzieję, że teraz nikt nie będzie znowu wprowadzał systemu, lepiej zagwarantować ludziom prace od poniedziałku do piątku a nie w sobotę i niedzielę a w tygodniu nie ma pracy chyba system tylko po to ,żeby co niektórzy mieli większą wypłatę

Bartosz

Ktoś wcześniej pisał, że w Sinturze pracuje się przez agencje zatrudnienia, to prawda? I, że są coraz gorsze warunki zatrudnienia? Ciągła niepewność, czy przedłużą umowę, a zamiast podwyżki, to tną wynagrodzenia? Co to za system pracy, o którym piszesz?

@Bartosz

Tak to prawda ,że w tym zakładzie przyjmują do pracy przez agencję zatrudnienia i można tak pracować przez 18 mc a po tym okresie powinni Cię przyjąć przez zakład ale wcale nie muszą i wtedy jeżeli nie ma za dużo pracy to Cię zwalniają a jeżeli jest praca to mogą Cię przyjąć na zakład albo zrobią myk i zatrudnią Cię przez inną agencję. Jest jeszcze inna opcja tak zwane szerokie plecy wtedy na dzień dobry dostaniesz umowę przez zakład.Kolejne pytanie co do warunków zatrudnienia oczywiście przez agencję są one o wiele gorsze, mniej urlopu ,umowy miesięczne, niepewność czy dadzą umowę na kolejny miesiąc, co do wynagrodzeń to też są mniejsze z powodu oszczędności.

Agnieszka

To ktoś w ogóle jeszcze tu przychodzi pracować od tej agencji skoro według tego co piszecie takie warunki niekorzystne tu panują? Ciekawa jestem czy gdyby każdy kandydat miał wgląd do tej opinii to czy i tak by ryzykował i tak właściwie kto "genialny" wpadł na ten system.

@Agnieszka

Jak ktoś nie ma wyjścia to przyjdzie pracować na takich nie korzystnych warunkach, po drugie to w naszym mieście nie ma tak dużo zakładów pracy i ogólnie na razie nie ma szału z robotą

Agnieszka

Kurcze w sumie racja. :( Ale to znaczy, że aż tyle osób nie ma tu wyjścia, że zawsze kogoś znajdą? :/

@Agnieszka

Słoneczko do każdego zakładu zawsze znajdą się chętni a w naszej okolicy nie ma za bardzo w czym wybierać, wszystko jest kwestią wyboru ,po drugie nie przesadzajmy aż tak dużo osób zatrudnionych przez agencję tu nie pracuje ,żeby pisać aż tyle osób nie ma tu wyjścia, ktoś kto ma wyjście takiej śmieciowej umowy nie podpisze i tyle w temacie.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Sintur Sp. z o.o.?

Odpowiedź

Nie rozumiem po co zadajesz takie pytanie na forum zadzwoń do biura i sam osobiście się wszystkiego dowiesz

Młody

Czy przyjmują osoby niepełnosprawne i na jakiej zasadzie?

@Młody

Tak przyjmują najlepiej z niepełnosprawnością na papierze ale bardzo dobrym zdrowiem do pracy w akordzie za 10.50 na godzinę, rewelacja

@Odpowiedź

Takie wypłaty są w ogóle legalne? Bo już samej etyki wobec osoby niepełnosprawnej z takim pieniądzem komentować nie będę...

zojka

Dlaczego kłamiesz?

zojka

Dlaczego kłamiesz?

@zojka

Co Cię boli?

@zojka

Jezu już się wystraszyłam, że Ty na mnie krzyczysz, że to ja kłamię. :( Aż musiałam sprawdzić z czym... A może wszyscy tutaj na forum kłamiemy?

......

Wazelinka dobra na wszystko

@......

Nie no za wazelinkę to podziękuję akurat, ale co z tym kłamstwem o tych niepełnosprawnych, rozumiem, że już nikt tematu nie podejmie?

........
@Agnieszka

Wazelinka ci nie potrzebna akurat bo wchodzisz bez

Dominikzagozda1@wp.pl

Czy są przyjęcia??

Prac
@Dominikzagozda1@wp.pl

Raczej zwolnienia a pracy jak na lekarstwo

Jako pracownik agencyjny nie dziękuję że na święta nie dostałem nawet złotówki od zakładu , to jest podziękowanie dla tych co przez cały rok sie starali, pracowali i chodzili na nadgodziny

Agnieszka

A co jeśli właśnie to był najlepszy prezent? Taka nauczka na całe życie, żeby nikomu nie ufać i na nikim nie polegać tylko na sobie samym? :v A tak poważnie no to chamsko nie powiem, że nie, też bym się czuła rozczarowana. :/

Zostaw merytoryczną opinię o Sintur Sp. z o.o. - Szadów Pański

• Jak się pracuje w Sintur Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sintur Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sintur Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sintur Sp. z o.o.