Opinie o Wastom Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Mirosław Tadeusz Wasiuk I Tomasz Strzelecki s.c. w Ełk

0 0 2 5 1

Wiesz jak wygląda proces rekrutacyjny i przyjęcia w firmie Wastom S.C. Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Mirosław Wasiuk Tomasz Strzelecki? Napisz swoją opinię!

Pomocna?
TakNie

Zdzisek Nowy wpis
@admin

Witam To nie proces rekrutacji to jest jakaś paranoja szukają ludzi z najtanczych bez kealifikacji a wymagają umiejętności doświadczonego wykwalifikowanej pracownika za najniższą krajową z urzędu pracy chcą spawaczy do spawania pod rtg. A szczególnie w tej spółce jest pan tomasz typowy wyzyskiwacza. Szczerze nie polecam. Pozdrawiam

Pomocna?
TakNie

Zostaw opinię o Wastom Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Mirosław Tadeusz Wasiuk I Tomasz Strzelecki s.c. - Ełk

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie