Opinie o Wastom Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Mirosław Tadeusz Wasiuk I Tomasz Strzelecki s.c. w Ełk

counter

Wiesz jak wygląda proces rekrutacyjny i przyjęcia w firmie Wastom S.C. Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Mirosław Wasiuk Tomasz Strzelecki? Napisz swoją opinię!

Pomocna?
TakNie

Zdzisek Nowy wpis
@admin

Witam To nie proces rekrutacji to jest jakaś paranoja szukają ludzi z najtanczych bez kealifikacji a wymagają umiejętności doświadczonego wykwalifikowanej pracownika za najniższą krajową z urzędu pracy chcą spawaczy do spawania pod rtg. A szczególnie w tej spółce jest pan tomasz typowy wyzyskiwacza. Szczerze nie polecam. Pozdrawiam

Pomocna?
TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Wastom Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Mirosław Tadeusz Wasiuk I Tomasz Strzelecki s.c. - Ełk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad