Białobrzycki Dariusz Firma Budowlano-Remontowo-Drogowa

Gniezno

Opinie o Białobrzycki Dariusz Firma Budowlano-Remontowo-Drogowa

fizol

daje marną kase taka prawda ale sama praca zła nie jest tylko jest straszna atmosfera pracy którą stwarzają szef,jego cwaniakowaty syn co niema bladego pojęcia o niczym tak jak i mateusz(oko szefa na budowach),ich pomysły są zaskakujące i szalone.Szacunek do ludzi jest mizerny resztę każdy się domyśli,nie polecam tam pracować na żadnym stanowisku

sezonowy

Prawda. Mialem okazje pracować. Najgorszy jest ten Mateusz. Przydupas szefa

sezonowiec

daje marne 7,30 do reki a wymaga od ludzi zeby potrafili robic wszystko i najlepiej od 7 rana do 20, z wyplat oddciaga za nic poprostu oszukuje na kasie w biurze same gamonie szczegolnie taki mateusz ciagle podpierdala , zreszta gale ciagnie zdrowo szmaciaz. nie polecam tam pracowac nawet kierowcom jak i rowniez operatorom koparki slaby hajs placi i na dodatek przy szypie treba (usunięte przez administratora) !!!

Zostaw opinię o Białobrzycki Dariusz Firma Budowlano-Remontowo-Drogowa - Gniezno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Białobrzycki Dariusz Firma Budowlano-Remontowo-Drogowa