Kiel-Bruk Edyta Kieliszek

Bieniewice

Opinie o Kiel-Bruk Edyta Kieliszek

Misiek

Jaka firma to firma? Przecież to tylko zlepek lokalnych bezrobotnych, najczęściej podchmielonych. Kiel-bruk z robieniem bruku ma mało wspólnego, potwierdzam, że tylko miesza piach z ziemią i zasypuje dziury w lokalnych drogach.

edi73
@Misiek 14.05.2013 16:13

/Są to opinie chyba zawistnych sąsiadów bo moja opinie i ludzi u których kładł kostkę jest z całkiem odmienna. Firma godna polecenia.

Agnieszka
@edi73 30.03.2014 08:46

Nie wiem jak Twoi sąsiedzi, ale w mojej miejscowości ta firma jest raczej spalona. Ludzie u których świadczyli usługi nie mają dobrego zdania. Stosują niskiej jakości produkty, po trzech latach kostka zaczyna się zapadać.

Michał

Słabe zarobki a i roboty za wiele nie ma, ciągłe mieszanie piachu z ziemią żeby zaoszczędzić - wiadomo piach drogi.

Zostaw opinię o Kiel-Bruk Edyta Kieliszek - Bieniewice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kiel-Bruk Edyta Kieliszek