Opinie o Kiel-Bruk Edyta Kieliszek w Bieniewice

Kiel-Bruk Edyta Kieliszek
0 0 6 5 1
Karolina Nowy wpis

Jakie postrzegacie obecnie tego pracodawcę? Czy ktoś spośród naszych użytkowników jest w stanie wypowiedzieć się na temat tej firmy z perspektywy pracownika? Jest to dla nas dość istotne a żadna z dotychczasowych opinii nie ukazywała Kiel-Bruk Edyta Kieliszek z tej strony. Zachęcam do komentowania i dzielenia się swoimi uwagami.

Administrator Nowy wpis

Jakie są zalety pracodawcy Kiel-Bruk Edyta Kieliszek? Te informacje są przydatne w poszukiwaniu pracy.

Misiek

Jaka firma to firma? Przecież to tylko zlepek lokalnych bezrobotnych, najczęściej podchmielonych. Kiel-bruk z robieniem bruku ma mało wspólnego, potwierdzam, że tylko miesza piach z ziemią i zasypuje dziury w lokalnych drogach.

edi73 Nowy wpis
@Misiek

/Są to opinie chyba zawistnych sąsiadów bo moja opinie i ludzi u których kładł kostkę jest z całkiem odmienna. Firma godna polecenia.

Agnieszka Nowy wpis
@edi73

Nie wiem jak Twoi sąsiedzi, ale w mojej miejscowości ta firma jest raczej spalona. Ludzie u których świadczyli usługi nie mają dobrego zdania. Stosują niskiej jakości produkty, po trzech latach kostka zaczyna się zapadać.

Michał

Słabe zarobki a i roboty za wiele nie ma, ciągłe mieszanie piachu z ziemią żeby zaoszczędzić - wiadomo piach drogi.

Dla pracodawców

Zostaw opinię o Kiel-Bruk Edyta Kieliszek - Bieniewice

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie